HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2017. Rozpoczynamy II edycję...

  HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2017. Rozpoczynamy II edycję plebiscytu.

  DM

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

   HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2017. Rozpoczynamy II edycję plebiscytu.
  Wspólnie z ŁOW NFZ rozpoczynamy II edycję plebiscytu, w którym uhonorujemy najbardziej cenionych pracowników służby zdrowia i placówki medyczne. Tegoroczną akcję wspierają medialnie "Express Ilustrowany" oraz naszemiasto.pl. Czekamy na zgłoszenia!
   HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2017. Rozpoczynamy II edycję plebiscytu.
  I edycja plebiscytu Hipokrates Ziemi Łódzkiej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego dlatego też po raz kolejny chcemy uhonorować najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarki, położne, a także najlepsze, zdaniem pacjentów, placówki medyczne. Ważne - kandydatami mogą być Ci pracownicy służby zdrowia oraz placówki medyczne, u których pacjenci lecza się bezpłatnie!(w ramach kontraktu z NFZ)

  Dwa etapy głosowania


  W tegorocznej edycji pojawiły sie nowe kategorie oraz wprowadzony został podział na kategorie powiatowe i wojewódzkie.
  Głosowanie ropocznie sie 3 listopada . Osobno w Łodzi oraz w każdym z powiatów województwa łódzkiego pacjenci będa mogli głosować w pięciu kategoriach:
  • Lekarz Roku (lekarze wszystkich specjalności za wyjątkiem ginekologów, okulistów, onkologów którzy stanowią kategorie wojewódzkie)
  • Pediatra Roku,
  • Stomatolog Roku,
  • Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku
  • Położna/Położny Roku
  • Placówka medyczna roku

  Pierwszy etap zakończy się 24 listopada. Zwycięzcy każdej z kategorii, z każdego powiatu oraz Łodzi, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie sie 28 listopada i potrwa do 11 grudnia.

  Kategorie wojewódzkie


  Równolegle do głosowania w powiatach będzie można oddawać głosy na lekarzy specjalistów z całego województwa:
  • ginekologów,
  • okulistów,
  • onkologów (lekarzy, którzy opiekują się chorymi na raka podczas aktywnej fazy leczenia choroby, czyli np. w ośrodkach onkologicznych – chirurg onkolog, onkolog kliniczny, radioterapeuta, chemioterapeuta, chirurg zatrudniony na oddziale chirurgii onkologicznej, ginekologii onkologicznej),
  • oraz na fizjoterapeutów.

  W tych kategoriach, zwanych kategoriami wojewódzkimi, głosowanie będzie jednoetapowe i będzie trwało od 3 listopada do 11 grudnia.

  Zgłoszenia


  Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 25 października (jeśli kandydatura ma być zaprezentowana na start głosowania). Można to zrobić za pomocą poniższych formularzy lub wysyłając zgłoszenie na adres j.stepnik@dziennik.lodz.pl.

  zgłoszenie kandydata - FORMULARZ DLA PACJENTA

  zgłoszenie kandydatur przez PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ - FORMULARZ

  WAŻNE!! Warunkiem koniecznym do udziału w plebiscycie jest świadczenie usług medycznych na podstawie kontraktu z NFZ od dnia 1 stycznia 2017 r. oraz w dniu rozpoczęcia plebiscytu.

  RELACJA Z GALI HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2016


  Wielka medyczna gala plebiscytu


  Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek i dyplomów odbędzie się na przełomie stycznia i lutego podczas uroczystej gali w Łodzi. Do „Dziennika Łódzkiego” zostanie dołączony specjalny dodatek, na łamach którego przedstawimy wszystkich laureatów. Wcześniej, w czasie trwania plebiscytu, kandydatów będziemy prezentować na łamach gazety i w internecie. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych, fizjoterapeutach i placówkach będziemy pisać w tygodnikach powiatowych dołączanych w piątek do gazety oraz na stronach serwisów www.dzienniklodzki.pl i www.naszemiasto.pl., a także na stronie www.expressilustrowany.pl

  Informacji o akcji udziela Joanna Stępnik - tel. 42 665-93-56, e-mail: joanna.stepnik@polskapress.pl

  Czytaj także

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem