James Bond powraca w filmie Shatterhand. Daniel Craig...

  James Bond powraca w filmie Shatterhand. Daniel Craig potwierdził rolę Agenta 007

  Michał Jarkiewicz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  James Bond 007 powraca w najnowszym filmie pt. Shatterhand. W roli tytułowej Agenta 007 ma zagrać Daniel Craig. To juz pewne. Aktor potwierdził te przypuszczenia w wywiadzie telewizyjnym w programie „The Late Show with Stephen Colbert". Prace nad 25 filmem o Agencie 007 nabierają rozpędu. Kolejny film o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości nabiera coraz bardziej wyrazistych kształtów. Po wyznaczeniu oficjalnej daty premiery na 8 listopada 2019 roku i podaniu nazwisk scenarzystów, pojawiły się nowe plotki na temat 25. części przygód Jamesa Bonda.
  Daniel Craig ma zagrać w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie
  1/4
  przejdź do galerii

  Daniel Craig ma zagrać w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie

  AKTUALIZACJA 16.08.2017
  To już pewne. Daniel Craig powróci jako James Bond. Po całej sadze plotek na temat powrotu aktora do roli agenta 007, w końcu mamy ostateczne potwierdzenie. W programie „The Late Show with Stephen Colbert” brytyjski aktor potwierdził, że będziemy mogli oglądać go po raz piąty w filmie o Agencie Jej Królewskiej Mości. Informację podał także oficjalny profil Jamesa Bonda na twitterze.

  WCZEŚNIEJ PISALIŚMY
  Najnowszy film o Agencie 007 ma mieć premierę 8 listopada 2019 roku. W rolę Jamesa Bonda ponownie ma się wcielić Daniel Craig - donoszą specjalistyczne serwisy filmowe.

  Według „The Mirror” roboczy tytuł filmu to "Shatterhand", fabuła ma z kolei opierać się na książce „Never Dream of Dying”. Na plan miałby powrócić także Daniel Craig, a tytułowy utwór kolejny raz nagrać Adelle - laureatka Oscara za Skyfall.

  „Never Dream of Dying” to wydana w 2001 roku powieść Raymonda Bensona, opowiadająca o walce agenta 007 z Unią - francuską organizacją terrorystyczna. Benson jest autorem całej serii książek z Agentem Jej Królewskiej Mości. Na bazie jego powieści, oparto między innymi scenariusze „Jutro nie umiera nigdy” czy „ Świat to za mało” z Piercem Brosnanem w roli agenta 007. Co ciekawe w książce pojawia się także postać zabitego w Quantum of Solace (2008) René Mathisa – starego przyjaciela Jamesa Bonda. Mówi się również o ponownym angażu Christophera Waltza i Davida Bautisty. Możemy być zatem świadkami powrotu nie tylko znanych nam twórców ale i bohaterów.
  Zobacz galerię
  Wśród potencjalnych miejsc kręcenia 25 filmu z serii, wymienia się Chorwację, Francję i Japonię. Podobno jeden z przedstawicieli władz Dubrownika chwalił się nawet lokalnym mediom o planowanym przyjeździe ekipy filmowej. Do tej pory nieobsadzone zostaje również stanowisko reżysera filmu. Dużo mówi się o kandydaturze odpowiedzialnego za produkcję nowego Łowcy Androidów Denisa Villeneuve, warto przypomnieć, że wcześniej spekulowano o angażu Christophera Nolana, autora świetnie przyjętej tego lata Dunkierki. Obaj Panowie są ostatnimi czasy w świetnej formie i z całą pewnością angaż któregoś z nich, byłby szansą na niezwykle klimatyczne, a może i wręcz wizjonerskie dzieło.

  Cztery ostanie filmy o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej zarobiły ponad 3 miliardy dolarów, cała seria jest jedną z najbardziej dochodowych w historii kina. Powrót Brytyjczyka do roli 007 i znane nazwisko na fotelu reżysera byłby zatem kolejną szansą na finansowy sukces.

  Premiera 25 filmu o agencie 007 planowana jest na 8 listopada 2019 roku. Autorami scenariusza będą Neal Purvis oraz Robert Wade, czyli duet odpowiedzialny między innymi za Skyfall, Spectre czy Casino Royal. Produkcją zajmie się Michael G. Wilson i Barbara Broccoli.

  Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska  BMW=Będziesz Miał Wypadek. Czy to sprawiedliwy osąd? ZOBACZ  KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
  500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

  KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Mistrzowie Handlu woj. śląskiego - finał plebiscytu Dziennika Zachodniego
  Wielka Gala Mistrzów Handlu ZOBACZ ZDJĘCIA  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu