Jeśli konferencja, to tylko w Hotelu Ossa

  Jeśli konferencja, to tylko w Hotelu Ossa

  traffic

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Jeśli konferencja, to tylko w Hotelu Ossa
  Każdy, kto chociaż jeden dzień pracował w biznesie wie, że żadne przedsięwzięcie nie ma szansy na sukces, jeśli nie zostanie dobrze zaplanowane. A dobry plan to taki, który stworzony zostanie na odpowiednich podstawach. Kiedy więc stoimy przed wyzwaniem jakim jest organizacja dużej konferencji, zjazdu czy choćby wyjazdu integracyjnego pracowników firmy, tym najistotniejszym, najbardziej podstawowym elementem całego planu jest jego miejsce. To bowiem odpowiednia lokalizacja, profesjonalna obsługa zarówno kongresowa jak i hotelowa gwarantuje sukces imprezy. Wybierając Hotel Ossa Congress & Spa możemy być go pewni.
  Jeśli konferencja, to tylko w Hotelu Ossa

  Hotel Ossa - na każdą okazję


  Centrum kongresowe w Hotelu Ossa jest idealnym miejscem na imprezę biznesową – każdego rodzaju. Od ogromnych konferencji czy kongresów, przez mniejsze spotkania szkoleniowe czy warsztatowe, aż po wyjazdy integracyjne czy imprezy okolicznościowe. Wszystko za sprawą szerokiej oferty świetnie wyposażonych sal konferencyjnych. Trzydzieści różnych pomieszczeń o powierzchni od 20m2 do 1000m2 w tym Sala Amfiteatralna, możliwość organizacji kameralnych spotkań dla kilkunastu, czy kilkudziesięciu osób ale i wielkich wydarzeń w ogromnym Audytorium Maksimum, na których pojawić się może nawet 1600 gości.

  Nie zabraknie także miejsca na strefę wystawienniczą – powierzchnia przeznaczona na ten cel to aż 3500 m2, która dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu i wysokości daje możliwość wjazdu samochodów lub innych wielkich gabarytowo eksponatów.

  Co więcej, tak bogate zaplecze konferencyjne oraz równie imponująca baza hotelowa sprawia, że Ossa w tym samym czasie może przyjąć więcej niż jedną grupę zapewniając jednocześnie uczestnikom wygodę z możliwością komunikacji wewnątrzgrupowej. Organizatorom pozwala na odpowiednią kontrolę nad wydarzeniem – choćby dzięki dwóm oddzielnym recepcjom oraz możliwości wydzielenia całego skrzydła hotelowego dla gości przybywających na dany event. Ponieważ w hotelu zakwaterowanych może być nawet 1200 gości jednocześnie, stworzono strefę parkingową, która pomieści aż 800 samochodów. Obiekt posiada nawet dwa lądowiska dla helikopterów!

  A to nie jedyne zalety Hotelu Ossa Congress & Spa – centrum zapewnia bowiem szereg udogodnień, których próżno szukać w innych obiektach tego typu w Polsce. Tym, co najważniejsze jest w pełni profesjonalna i przewidująca obsługa hotelu, na czele z Biznes Managerem czuwającym nad przebiegiem eventu, towarzyszący grupie i pomagający rozwiązać wszelkie problemy, które pojawią się w trakcie wydarzenia. To on najlepiej doradzi jak optymalnie wykorzystać możliwości hotelu, aby goście oraz uczestnicy wyjechali z przekonaniem, iż konferencja czy spotkanie były niezapomnianym przeżyciem. Pomoże także zaplanować każdy punkt programu z myślą o wygodzie uczestników – od kwestii posiłków, przez wykorzystanie przestrzeni i infrastruktury hotelowej, aż po dodatkowe atrakcje, spotkania integracyjne czy wieczorne rozrywki.

  To co ważne, w kuluarach

  Organizując konferencję pamiętać bowiem należy, że najważniejsze rozmowy i najistotniejsze decyzje nie zapadają podczas wykładów, prezentacji czy warsztatów. Najwięcej dowiedzieć można się niekoniecznie podczas najlepszego nawet wystąpienia, choćby prowadził je najwybitniejszy prelegent. To co, tworzy atmosferę imprezy, to dzięki czemu odnosi ona sukces, dzieje się poza zamkniętymi drzwiami sal. To w takcie rozmów kuluarowych pozyskuje się największych kontrahentów biznesowych i zdobywa najcenniejsze kontakty. A rozmowy te mają sens tylko wówczas, gdy uczestnikom da się szansę spotkania w nieco mniej formalnych okolicznościach. I właśnie dlatego istnieją obiekty takie jak Ossa Congress & Spa, gdzie wspólny relaks oraz integracja grupy jest tak samo ważna, jak niezawodny sprzęt w trakcie konferencji.

  Uczestnikom wydarzenia warto zagwarantować również odrobinę odpoczynku. Jedną z propozycji jest wspólny bankiet – nic przecież nie nastraja tak dobrze, jak świetne jedzenie i wyśmienite trunki. W Hotelu Ossa można mieć pewność, że każdy element wieczoru zostanie idealnie dostosowany do potrzeb grupy oraz ich specyfiki. Te najbardziej spektakularne – z udziałem profesjonalnego konferansjera oraz muzyką na żywo – odbywają się w Audytorium Maksimum, którego wystrój można dostosować do tematyki imprezy lub życzeń organizatorów. Zachwyci także fenomenalny catering stworzony przez szefa kuchni Dawida Grzesiaka. Jego menu to doskonałe połączenie sezonowości z klasyką polskiej kuchni. To sprawia, że nawet najbardziej wymagające podniebienia znajdą coś w sam raz dla siebie. Dla grup, które nad eleganckie bankiety stawiają radosne, nocne biesiadowanie idealnym miejscem będzie specjalnie przystosowana przestrzeń grillowiska, przytulonego do sosnowego lasu. Przy mniej sprzyjającej pogodzie piknik odbyć może się pod osłoną namiotu, który pomieści aż 3000 osób lub w industrialnym wnętrzu całorocznej Piwnicy Grillowej Koneser.

  A po godzinach...

  Uczestnicy nieformalnych wyjazdów pracowników firm lub spotkań integracyjnych także znajdą tu coś dla siebie. Po pierwsze, świetne możliwości do uprawiania sportów – zarówno gier zespołowych dzięki wielofunkcyjnemu boisku do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną, tenisa jak i jazdy na rowerze. W hotelu Ossa wypożyczyć można jednak nie tylko jednoślad świetnie sprawdzający się podczas wycieczek po okolicznych atrakcjach, ale także sprzęt do nordic walkingu – wraz ze wsparciem wykwalifikowanej kadry instruktorów jest idealnym sposobem na zażycie odrobiny ruchu na świeżym powietrzu. W hotelu znajduje się ponadto świetne centrum spa & welness z niezwykle szeroką ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.
  I gdyby tego było mało, atrakcje Hotelu Ossa przybrać mogą formę nieco bardziej ekstrawagancką – i wcale nie chodzi jedynie o letnie pokazy filmowe w otwartym Amfiteatrze, gdzie poza gwiazdami kina podziwiać można gwiazdy na nieboskłonie, czy przejażdżki konne bryczką, a nawet paintball. To tu uczestnicy wyjazdów będą mogli uczestniczyć w porannych zajęcia jogi odbywających się wśród starych dębów Puszczy Pilickiej, wziąć udział w turnieju kręglowym w Barze Submarine, podziwiać pokazy sztuk walki, a nawet przelecieć się balonem!

  Hotel Ossa Congress & Spa to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie pełny profesjonalizm spotyka się z atmosferą radosnego wypoczynku. A prawdziwa jakość tego niezwykłego obiektu rodzi się z ogromnego, bogatego doświadczenia, które zespół pracujących na miejscu osób zdobywa każdego dnia. Każdego dnia, który goście zaczynają i kończą z uśmiechem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama