ŁSSE rozdała nagrody im. Grohmana [ZDJĘCIA]

  ŁSSE rozdała nagrody im. Grohmana [ZDJĘCIA]

  Anna Gronczewska

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  ŁSSE rozdała nagrody im. Grohmana [ZDJĘCIA]
  1/106
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  Obchodząca 20-lecie istnienia Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna po raz kolejny przyznała nagrody im. Henryka Grohmana.
  W kategorii Inwestor - mecenas otrzymała ją firma Virako Sp. z o.o, która 8 lat temu zainicjowała akcję społeczną Szczęśliwe Podwórka, a istniejąca od 2014 r. Fundacja Virako wspiera dzieci z enklaw biedy i prowadzi świetlicę środowiskową przy parafii św. Anny, gdzie pod opieką ma 30 dzieci. Drugim laureatem została firma Pietrucha. Doceniono, że jest aktywnym ambasadorem organizacji Expo 2022 w Łodzi i promuje tę inicjatywę we wszystkich krajach, w których inwestuje, m.in. w Afryce i w Ameryce Południowej. Wspiera tez lokalne inicjatywy artystyczne.

  W kategorii Ważne dla Łodzi nagrodę otrzymał Wojewoda Łódzki za rozpowszechnienie na cały region idei wspierania najlepszych firm przyczyniających się do rozwoju i unowocześnienia gospodarki województwa łódzkiego.

  Nagrodzono też Politechnikę Łódzką za rozwijającą się współpracę z otoczeniem biznesowym i kształcenie profesjonalnych kadr dla gospodarki.

  W tym roku wręczono również nagrody 20-lecia. Otrzymało je pięć firm. Są to: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Haering Polska Sp. z o.o, która produkuje precyzyjne elementy podzespołów dla branży motoryzacyjnej. Procter and Gamble Operations Sp. z o.o, Grupa Paradyż oraz Grupa Tubądzin.


  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy Łódź jest opanowana przez żydów?

   (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pietrucha to od sprzedaży

   Zgłoś naruszenie treści

   I promocji polskich pietruszek jest ?czy od promocji sprytnych Piotrków z Piotrkowskiej ?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry