Oferta dla seniora – rozmowy i smsy bez limitu

  Oferta dla seniora – rozmowy i smsy bez limitu

  Artykuł Partnera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Oferta dla seniora – rozmowy i smsy bez limitu
  W obecnych czasach znaczenie i status osób znajdujących się w jesieni życia zupełnie uległ zmianie. Współczesny senior stara się żyć aktywnie, jest ciekawy świata oraz ludzi. Wielokrotnie można spotkać się z ludźmi w podeszłym wieku, którzy dla poprawy samopoczucia uprawiają sporty, rozwijają pasję i zacieśniają więzy społeczne. Podtrzymywanie relacji z innymi ludźmi stało się łatwiejsze dzięki ofercie Orange rozmowy i SMS-y bez limitu. Dlaczego jest to dobra opcja dla seniorów? Zanim przejdziemy do opisania oferty, warto dowiedzieć się, jakie czynniki mogą wpłynąć na pogodną starość.
  Oferta dla seniora – rozmowy i smsy bez limitu

  Starość a podtrzymywanie pozytywnych relacji z innymi ludźmi

  Podtrzymywanie poprawnych relacji z innymi ludźmi jest ważne w każdym wieku. Niemniej jednak staje się to na wagę złota w podeszłym wieku. Dobre relacje z otoczeniem to jednocześnie potrzeba, jak i umiejętność aktywnego funkcjonowania w społeczeństwie. W tym kontekście szczególnie ważny jest kontakt z bliskimi. Usługa rozmowy i SMS-y bez limitu sprawi, że w każdej chwili można bez żadnego problemu skontaktować się z pożądaną osobą. Niejednokrotnie poprawny kontakt z drugim człowiekiem może nadać swoisty sens życiu i wywołać radość oraz optymizm.

  Możliwość kontaktu z drugą osobą to nie tylko wzmacnianie rodzinnych więzi. Seniorzy podejmują często także inne inicjatywy związane z rozwijaniem życiowych pasji. Przykładem jest ciągle popularny i oblegany Uniwersytet Trzeciego Wieku. Są to placówki dydaktyczne, których głównym celem jest szerzenie inicjatyw edukacyjnych, a także aktywizacja intelektualna, społeczna oraz fizyczna seniorów.

  Korzystanie z nowoczesnych technologii

  Korzystanie z nowoczesnych technologii staje się coraz prostszym zadaniem dla współczesnego seniora. Mówiąc o nowoczesnych technologiach, mam na myśli takie urządzenia, jak komputer, sprzęty mobilne czy smartfon. Dzięki nowoczesnym smartfonom senior kontaktuje się z bliskimi osobami, poznaje aktualne informacje, bierze udział w dyskusjach na rozmaitych forach dyskusyjnych, a także płaci rachunki i dokonuje zakupów.

  Rozmowy i SMS-y bez liku

  Rozmowy i smsy bez limitu dla wszystkich to opcja dla tych seniorów, którzy chcą żyć na właściwej stopie życia i móc korzystać z satysfakcjonującego kontaktu z drugim człowiekiem. W praktycznym ujęciu oferta Orange umożliwia dzwonienie bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także wysyłanie SMS-ów bez limitów do wszystkich sieci komórkowych. Osoba chcąca skorzystać z usługi ma kilka korzystnych opcji do wyboru. Można wybrać opcję korzystania z usługi w wersji na tydzień (7 dni) lub na cały miesiąc (31 dni). Istnieje również ewentualność włączenia pakietu cyklicznego, który automatycznie odnawia się co miesiąc. Jak ta kwestia wygląda pod kątem ceny? Pakiet na 7 dni zakupimy w cenie 9 zł, wersja 31 dni kosztuje 30 zł. Jeżeli chcemy cieszyć się opcją cykliczną, wówczas co miesiąc będziemy musieli uiścić opłatę również w wysokości 30 zł. Uruchomienie wszystkich tych usług jest całkowicie bezpłatne i niezwykle proste. Wystarczy wysłać skonkretyzowany kod przyporządkowany do każdej wersji. Uruchomienie usług związanych z nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami do wszystkich sieci oraz na telefony stacjonarne można również uruchomić wysyłając SMS-a – koszt zgodnie z cennikiem taryfy.

  A jeśli zależy nam również na Internecie? Usługa Orange uwzględnia i taką potrzebę. W ramach tej usługi można nie tylko dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS-y, lecz także mieć dodatkowo jeszcze GB na surfowanie po sieci. Po wykorzystaniu środków z pakietu można nadal bezpłatnie korzystać z Internetu z ograniczoną prędkością transferu. Cena usługi to 12 zł na 7 dni oraz 35 zł na 31 dni. W zakresie usługi otrzymujemy 2 GB na 7 dni. W usłudze na 31 dni wielkość pakietu GB zależy od stażu w Orange na kartę. Jeżeli staż abonenta wynosi poniżej 1 roku, wówczas otrzymamy 2 GB; 1 rok – 3 lata to 3 GB, natomiast staż powyżej 3 lat to 5 GB.

  Decydując się na usługę z włączeniem pakietu internetowego, należy wiedzieć, iż opcję 31 dni można włączyć w dwóch wersjach: jednorazowej (propozycja dla osób rozmawiających dużo i chcących płacić mniej za rozmowy; taką usługę można włączyć wielokrotnie) oraz cyklicznej. Wersja cykliczna to opcja dla tych ludzi, którzy preferują wygodę i nie chcą pamiętać o konieczności ponownego włączenia pakietu. Za każdorazowym, cyklicznym odnowieniu usługi otrzymuje się o 1 GB więcej niż w poprzednim cyklu.

  Inne udogodnienia w zakresie rozmów i smsów bez limitu

  Korzystając z usługi rozmowy i smsy bez limitów dla wszystkich można bardzo łatwo sprawdzić stan konta. Jeżeli już nie chcemy korzystać z danej opcji, również można ją szybko wyłączyć. Wszystko odbywa się za pomocą wpisania specjalnych kodów USSD lub dzięki wysłaniu SMS-a pod podany na stronie numer. Warto pamiętać, że ustalanie nowych wytycznych za pomocą kodów USSD jest opcją zupełnie bezpłatną, zaś za sms będziemy musieli zapłacić zgodnie z cennikami taryfy.

  Aby w pełni cieszyć się z wybranej usługi, należy wiedzieć, że usługi dostępne są we wszystkich taryfach w Orange na kartę i w tym samym czasie można posiadać tylko jedną wersję usługi. Warto zapoznać się ze wszystkimi regulaminami dostępnymi na stronie. Dowiedz się więcej o rozmowach i SMS-ach bez limitu. Zindywidualizowana oferta z pewnością pozwoli na wybranie najkorzystniejszej oferty.

  Czytaj także

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem