Widzew wygrywa na wyjeździe z Olimpią 1:0!

OLIMPIA ZAMBRÓW VS WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE - trwa II połowa

0

RTS WIDZEW ŁÓDŹ

1

Koniec meczu!

91' Rzut rożny dla Widzewa.
90' Zmiana w zespole Widzewa. Michalski schodzi, na boisko Kozłowski.
87' Widzew utrzymuje grę z daleka od swojego pola karnego. Widać duże zmęczenie w szeregach gospodarzy.
84' Kazimierowicz uderza mając dużo czasu ale zbyt lekko.
83' Wybijamy! Widzew od autu. Michalski w roli obrońcy, kolejny dobry występ Mateusza.
81' Grzybowski faulowany tuż przed polem karnym Widzewa. Będzie groźnie.
79' Teraz Sylwestrzak się zagubił będąc ostatnim zawodnikiem ale udało mu się wybić. Było groźnie.
77' Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Za Jastrzębskiego wchodzi Prolejko
74' Kolejny faul na Millerze. Polonia Warszawa po 30 minutach prowadzi z Sokołem Aleksandrów 1:0.
71' Demjan wykłada piłkę na sam na sam do Millera i ten marnuje szansę na bramkę. Szkoda. Kartka dla Sylwestrzaka za faul.
69'Michał Miller faulowany na 26 metrze i będzie szansa dla Widzewa. Wrzutka Michalskiego, Sylwestrzak uderza głową ale niecelnie.
67' Dobre długie podanie Pigiela do Millera, jednak ten fauluje obrońcę gospodarzy. Bardzo dobra zmiana Millera.
65' Miller faulowany i kartka dla piłkarza Olimpii.
64' I już Miller uderza i z trudem na róg bramkarz Olimpii.
63' Zmiana we Widzewie: Mąka schodzi, a za niego Michał Miller
DOPING KIBICÓW WIDZEWA "NAPRZÓD WIDZEW OLE OLE..." - Brawa dla kibiców z Łodzi!
60' Pigiel fauluje na połowie Olimpii i otrzymuje żółtą kartkę. W następnym meczu nie zagra :(
58' Pieńkowski indywidualnie, strzelił ale w ostatnim momencie został zablokowany.
56' Szybka kontra Olimpii i rzut rożny dla gospodarzy. Centra na zamknięcie ale niedokładnie, Widzew od autu.
55' Michalski wrzuca, główka zawodnika Widzewa i z trudem broni Piotr Czapliński.
54' Kolejny rzut rożny dla łodzian.
52' Pieńkowski z półobrotu nad poprzeczką.
50' Rzut rożny dla Widzewa. Nic z tego, piłka wychodzi za linię i od bramki gospodarze.
49' Sylwestrzak fauluje, boczny obrońca Widzewa gra niepewnie dzisiaj.
47' Teraz Mąka w pole karne do Demjana ale zbyt mocno i napastnik Widzewa nie doszedł do podania.
46' Pieńkowski za Przvbylskiego. Ten drugi nie zaprezentował się zbyt dobrze.
46' II połowa trwa! Do boju Widzew!

Koniec I połowy!

Widzew nie grał dobrze, ale po błysku i indywidualnej akcji Michalskiego dostał zasłużony rzut karny, którego Daniel Mąka zamienił na bramkę. Zapraszamy po przerwie.

46' Michalski zagrał do Kazimierowicza, a ten zamiast strzelać, podał bardzo niecelnie.
45' Teraz Widzew ma rzut wolny z prawej strony boiska. Będzie wrzutka w pole karne Olimpii. Michalski przy piłce.
44' Strzał na bramkę Widzewa ale piłka minimalnie mija słupek.
Widzew gra u siebie, kibice Widzewa jak zwykle bezkonkurencyjni
42' Przybylski ostro faulowany, zawodnik Widzewa aż zgubił buta.
40' Sylwestrzak nie zdążył z interwencją i rzut wolny dla Olimpii, wrzutka w pole karne ale piłka wychodzi za linię bramkową. Humerski od bramki.
39' Teraz Widzew ma inicjatywę. Chyba gospodarze opadli trochę z sił.

37' GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA! DANIEL MĄKA STRZELA Z KARNEGO!

36' Wspaniała akcja indywidualna Michalskiego i mamy rzut karny! Zawodnik Widzewa faulowany w polu karnym.
35'**Wspaniały doping kibiców Widzewa. Teraz jakby łodzianie zaczęli grać trochę lepiej. 33' Mąka tak wybił, że piłka wyszła na aut z drugiej strony boiska. Złe wykonanie stałego fragmentu gry. 32' Widzew wywalczył rzut rożny. 30' Teraz Kazimierowicz zamiast zagrać dokładnie, wypuszcza na zapalenie płuc Michalskiego. Szkoda, mogła być kontra dla Widzewa.
KIBICE WIDZEWA JUŻ SĄ, GŁOŚNY DOPING DLA WIDZEWA NA STADIONIE OLIMPII
29' Składna akcja Olimpii, Widzew gra beznadziejnie, cały czas się bronimy, teraz głośny doping dla łodzian. Widzew musi się obudzić. 25' Próba strzału z dystansu zawodnika Olimpii ale wysoko wysoko nad bramką. 22' Dośrodkowanie ale bezbłędny Humerski. Jest chłopak w gazie... Brawo 21'**Ostaszewski faulowany i będzie rzut wolny dla Olimpii. Były zawodnik Widzewa pokazuje dzisiaj bardzo dobrą grę.
20' Widzew nie potrafi zagrozić bramce Olimpii. Gramy bardzo nie dokładnie i wolno. Nie ma środka pola.
17' Gospodarze szybko wyszli z kontrą.Tteraz powinna być bramka dla Olimpii. Źle przyjął zawodnik Olimpii będąc sam na sam z Humerskim. Mieliśmy dużo szczęścia.
16' Nareszcie, rzut rożny dla Widzewa.
14' Kazimierowicz znowu strata w środku pola. Ten zawodnik ma poważne braki techniczne.
12' Piłkarze Olimpii wydają się być szybsi od zawodników z Łodzi. Wyprzedzają naszych piłkarzy.
10' Teraz kolejna ładna akcja gospodarzy i Zieleniecki wybija na uwolnienie.
9' Fatalny błąd Kazimierowicza, ten zawodnik biega, walczy ale ma bardzo dużo strat w ostatnich spotkaniach. Na szczęście Zieleniecki naprawia błąd kolegi.
8' Humerski teraz broni z trudem strzał pod poprzeczkę. Brawo Maciek! Co się dzieje, Widzew się broni, nie możemy wyjść z własnej połowy.
7' Teraz Olimpia powinna zdobyć bramkę, sam na sam z Humerskim napastnik gospodarzy i nasz bramkarz wyszedł obronną ręką.
6' Teraz nareszcie Widzew uspokaja grę. Łodzianie w ataku pozycyjnym.
4' Dośrodkowanie w pole karne łodzian i wybijamy na kolejny rzut rożny.
3' Humerski teraz ratuje Widzew przed utratą bramki. Wybijamy piłkę, Widzew się broni. '
2' Piłkarze gospodarzy przed meczem zapowiadali otwartą walkę, widać że ich ustawienie jest w miarę ofensywne. Mamy rzut rożny dla Olimpii.
1' ZACZYNAMY! "Naprzód piłkarze, dzisiaj ambicja wam każe..."

Piłkarze Widzewa przywitani głośnym "RTS RTS RTS"

Piłkarze już wychodzą na płytę boiska. Mocno wieje. Gospodarze na biało, Widzew Łódź na czerwono.

Godz. 15:40 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Za 20 minut zaczynamy mecz. Widzew dziś wystąpi w swoich tradycyjnych czerwonych strojach.

Godz. 15 - Mamy skład Widzewa!
Humerski – Sylwestrzak, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Mąka – Przybylski – Demjan
Rezerwowi: Małkowski – Rakowski, Kozłowski, Miller, Falon, Pieńkowski, Stanek

Dziś piłkarze Widzew w wyjazdowym miejscu powalczą o punkty z Olimpią Zambrów. Czy znów RTS dopisze sobie trzy punkty? Zobaczymy już o godz. 16. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu.

Dziś o godz. 17 Sokół podejmie w Aleksandrowie Polonię Warszawa.

Dziś:

• Olimpia Zambrów - Widzew Łódź (16)
  • Huragan Morąg - Warta Sieradz (16)
  • Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa (17)
  • GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki (17)
  • Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (17)

Niedziela:

• Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Sulejówek (11)
  • Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża (11.15)
  • Legia II Warszawa - MKS Ełk (12)
  • Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda (15)

Materiał oryginalny: OLIMPIA ZAMBRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [21.04.18] DZIŚ ŁODZIANIE WYGRALI Z OLIMPIĄ - Express Ilustrowany