Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych ZSP nr 2 w...

  Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych ZSP nr 2 w Łowiczu [Zdjęcia i lista nagrodzonych]

  Rafał Klepczarek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych ZSP nr 2 w Łowiczu [Zdjęcia i lista nagrodzonych]
  1/12
  przejdź do galerii

  ©ZSP nr 2 Łowicz

  Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Łowiczu w piątek (27 kwietnia) zakończyli edukację.
  Piątkowa uroczystość była okazją nie tylko do wręczenia maturzystom świadectw, ale także nagrodzono uczniów wyróżniających się na polu nauki oraz sportu.

  Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymały:  Joanna Guzek z kl.IV Technikum nr 2 kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych (wielokrotna Laureatka Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie, finalistka Konkursu Wiedzy o Podatkach, finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywności i laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywności) i Natalia Płuska z kl.IV Technikum nr 2 kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu.


  Nagrody książkowe za sukcesy w olimpiadach, bardzo dobre i dobre wyniki w nauce trafiły do:  Patrycja Kania (finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywności), Daria Skowrońska( finalistka Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie), Izabela Jagielska (laureatka Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie), Piotr Jabłoński( laureat trzeciego stopnia Olimpiady Wiedzy o Żywności, finalista Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie), Paulina Siejka. Joannę Guzek, Izabelę Igielską i Darię Skowronek nagrodzono równie za zajęcie III miejsca drużynowo w Olimpiadzie Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie – wszyscy byli uczniami klasy czwartej kształcącej w zawodzie technik technologii żywienia i usług gastronomicznych,Krzysztof Smolarek, Marcin Tarkowski, Bartłomiej Bodych– uczyli się w klasie czwartej kształcącej w zawodzie technik mechanizacji i technik agrobiznesu,Mateusz Chmurski (laureat II Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej), Adam Gałązka, Robert Kubiak, Kamila Pryk– z klasy czwartej kształcącej w zawodzie technik logistyk,Marek Molenda, Konrad Śliwiński i Kamil Wiechno – byli uczniami klasy czwartej kształcącej w zawodzie technik informatyk,Przemysław Więcek, Radosław Różycki, Dawid Górski– uczyli się w klasie czwartej kształcącej w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa.

  Nagrody książkowe za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego wręczono: Natalii Płusce, Radosławowi Różyckiemu, Mateuszowi Chmurskiemu, Wojciechowi Wrońskiemu.

  Nagrody za osiągnięcia sportowe przyznano: Agacie Kuc, Grzegorzowi Jaska, Adrianowi Siatkowskiemu, Mateuszowi Chmurskiemu, Jolancie Błaszczyk, Kamili Pryk, Dawidowi Górskiemu oraz Patrycji Kanii. Szkolnym sportowcem roku została Patrycja Wielec.

  Specjalne statuetki wręczono absolwentom, którzy krzewili kulturę ludową i rozsławiali Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”: Markowi Molendzie, Przemysławowi Kaczor, Marcinowi Tarkowskiemu, Natalii Płusce, Joannie Guzek, Wojciechowi Jabłońskiemu i Krzysztofowi Gałaj.

  Za aktywną pracę w kółku żywienia zostali nagrodzeni: Anna Walędziak, Dominika Antos, Aleksandra Woźniak, Klaudia Kaźmierczak, Piotr Jabłoński.

  Nagrody książkowe za zajęcie wysokich miejsc w szkolnym konkursie wiedzy o świętym Stanisławie Kostce otrzymali: Adam Gałązka, Marek Molenda, Konrad Śliwiński, Przemysław Więcek i Dawid Górski.

  Adam Gałązka otrzymał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w I Wewnątrzszkolnym konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej.

  Nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w XV Wewnątrzszkolnym Konkursie Języka Angielskiego wręczono Mateuszowi Maratowi.

  Za sumienna pracę na rzecz szkoły nagrodzono: Szymona Szymanika, Mateusza Chmurskiego i Natalię Płuskę.

  Wręczono także nagrody za stuprocentową frekwencję. Wzorowo do szkoły chodzili: Paulina Bieguszwska i Krzysztof Gałaj.

  Specjalne błogosławieństwo papieskie za pośrednictwem katechety Piotra Sumińskiego trafiło do Agaty Fijołek i Pauliny Nowak.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Polecamy

  „Sicario 2: Soldado”. Poznaj bezwzględny świat karteli narkotykowych

  „Sicario 2: Soldado”. Poznaj bezwzględny świat karteli narkotykowych

  TOP 10 hoteli w Łodzi

  TOP 10 hoteli w Łodzi

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny