Menu Region

Tragedia w Łasku: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się...

Tragedia w Łasku: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się przez chłopaka?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Wit L. Leśniewicz, Mariusz Martynelis

6Komentarzy Prześlij Drukuj
Tragedia w Łasku: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się przez chłopaka? Tragedia w Łasku: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się przez chłopaka?

(© DziennikŁódzki/archiwum)

15-letnia Monika z Orchowa wyszła w sobotę do sklepu. Gdy nie wracała do domu, rodzina zaczęła się niepokoić. Dziewczynę odnaleziono na pobliskiej stacji PKP w Łasku. Powiesiła się na kracie okna stacji. Rodzina o tragedię obwinia 31-letniego mężczyznę, z którym spotykała się Monika. O tragedii poinformował poniedziałkowy Fakt.
15-letnią Monikę znalazł na stacji jeden z podróżnych. Dziewczyna już nie żyła. W pobliżu zatrzymano 31-letniego Łukasza, z którym spotykała się Monika. Był pod wpływem narkotyków.

Według wstępnych ustaleń, dziewczyna popełniła samobójstwo wieszając się na kracie okna budynku nieczynnego dworca PKP w Łasku. - Dokładna przyczyna zgonu znana będzie po sekcji zwłok. Ta przeprowadzona będzie najwcześniej w środę - mówi Jolanta Jackowiak, zastępca prokuratora rejonowego w Łasku.


Po przesłuchaniu zatrzymanego oraz rodziny 15-latki, aresztowanemu mężczyźnie prokuratura postawiła trzy zarzuty: o posiadanie środków odurzających, o obcowanie płciowe z małoletnią oraz o udzielenie pomocy w targnięciu się na życie.

W rozmowie z dziennikarzem Faktu.pl, rodzina Moniki utrzymuje, że dziewczyna targnęła się na swoje życie przez chorą miłość. Od roku spotykała się z dwukrotnie starszym mężczyzną. Od chwili, gdy poznała Łukasza, zaczęła zaniedbywać szkołę, wagarowała. Łukasz często pił i brał narkotyki, był chorobliwie zazdrosny, robił dziewczynie awantury.

Sąd Rejonowy w Łasku, na wniosek miejscowej Prokuratury Rejonowej zastosował wobec 31-letniego Łukasza D. trzymiesięczny areszt tymczasowy.

CZYTAJ W FAKCIE: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się przez chorą miłość?

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
6

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

g****** czarna

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kk (gość)  •

Czarna - troche się dowiedz zanim zaczniesz pisać. Ona nie miała tak przyjemnego życia jak Ty! a rodzina jej to też niezbyt ciekawa sprawa zeby mógł jej ktoś pomóc to raczej nie było w tej rodzinie nikogo!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Tragedia w Łasku: 15-latka popełniła samobójstwo. Zabiła się przez chłopaka

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

zg2532 (gość)  •

nieprawda bo była wersja że zauważył ją maszynista przejeżdżającego pociągu

odpowiedzi (0)

skomentuj

...

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

CzaRna (gość)  •

Nie no, chwila... rodzice wiedzieli, że ich nieletnia córka spotyka się z 31-letnim facetem i zezwalali na to?
Już nie wspomnę, że ów "Pan" najwyraźniej był ćpunem i czubkiem. Świetna partia... W obecnych czasach gówniarze mogą wszystko. Rodzic boi się sprzeciwić, szurnąć jednego z drugim i wybić z głowy głupoty. Kiedyś nastolatki miały więcej szacunku do rodzica. Nie było bezstresowego wychowania, mody na idiotyczne zabawy gimnazjalistów w słoneczka itp... dziewczyny mając 15 lat były jeszcze dziećmi tak naprawdę.... Było też mniej samobójstw. Ludzie byli odporniejsi, silniejsi psychicznie. Nie słyszało się tak często o tego typu tragediach. :/

odpowiedzi (0)

skomentuj

Tymczasowy areszt za uwiedzenie???

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Waśniewska hasała sobie na wolności, tak jak Adrianek z Tatrzańskiej! (gość)  •

Są równi i równiejsi! To chyba była córka sołtysa, albo siostrzenica prokuratora!

odpowiedzi (0)

skomentuj

obcowanie dorosłego z małoletnią plus narkotyki, i żadnych dociekań i ubolewań dziennikarzy ?

+4 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tony (gość)  •

Oczywiste nadużycie ze strony dorosłego a dziennikarze nie roztrząsają tego dramatycznego wydarzenia na wszystkie możliwe strony ? W przypadku duchownego gotowi są nawet zastąpic sąd i wydać zaocznie wyrok, a tu bez większego echa czy larum? Hm... co o tym myśleć ?

skomentuj

Istota bycia kapłanem polega na dawaniu świadectwa własnym życiem!

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Niemoralne życie księdza PRZEKREŚLA sens jego istnienia!!! (gość)  •

Postawa księży wymaga SZCZEGÓLNEGO NAPIĘTNOWANIA!
Tak jak przestępstwa w Policji, czy lekarz szkodzący swoim pacjentom, wychowawca rozpijający młodzież itd.

odpowiedzi (0)

skomentuj