Stawki za śmieci w Łodzi w 2014 roku

Stawki za śmieci w Łodzi w 2014 roku

Marcin Bereszczyński, kos

Dziennik Łódzki

Aktualizacja:

Dziennik Łódzki

Stawki za śmieci w Łodzi w 2014 roku
Stawki za śmieci w Łodzi w 2014 roku

W 2014 roku za odbiór śmieci zapłacimy prawie 2 razy mniej ©Grzegorz Gałasiński

Rada Miejska w Łodzi podjęła uchwałę o nowych stawkach za odbiór śmieci. Nowe wysokości opłat mają obowiązywać od stycznia 2014 roku. Dla większości łodzian oznacza to prawie dwukrotną obniżkę.
Jeśli Regionalna Izba Obrachunkowa lub Wojewoda Łódzki nie zakwestionuje środowej uchwały Rady Miejskiej, to od stycznia będziemy co miesiąc płacić za śmieci według następujących stawek:
  • 6 zł za posegregowane
  • 9 zł za nieposegregowane.


Taką propozycję złożyli radni SLD i klubu Łódź 2020. Projekt prezydencki zakładał stawki w wysokości 9 i 14 zł. Radni z Twojego Ruchu sugerowali opłaty 6 i 12 zł. Obecnie płacimy aż 12,69 i 16,50 zł.

Mój Reporter

Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

Dane kontaktowe

Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego Reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

Oświadczenia:

Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo