Data dodania: 2010-01-28 06:29:56 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-01-28 06:31:10
Marek Żydowicz (na pierwszym planie) sprawia wrażenie, jakby miał już dosyć (© fot. Krzysztof Szymczak)
Łódzcy radni podczas wczorajszej sesji rady miasta wykreślili z Wieloletniego Planu Inwestycyjnego dokapitalizowanie spółki Camerimage Łódź Center. W ciągu dwóch lat miało ono wynieść łącznie 35 mln zł. 11 mln zapisano za to na stworzenie biura festiwalowo-kongresowego, które ma reprezentować wszystkie łódzkie festiwale.
nisza (gość), 14.01.12, 23:00:27
i czy winny jest Zydowicz?
Ci sami teraz z rzucaja na niego wine, ze spółka nie realizuje swoich celów, ale jak ma to robic jak jest pod dyktando klejowego oszołoma, rekoma Kacprzaka i Walaska niszczona
odpowiedzi (0)
skomentujantyPiS (gość), 09.02.10, 20:34:04
Ja mam 50 lat. 30 lat temu walczyłem narażając własne zdrowie być może życie a na pewno bezpieczeństwo moje i rodziny aby tacy panowie jak Joński, Walasek i Kacprzak mogli zasiadać w demokratycznie wybranej Radzie Miasta. 30 lat temu walczyłem nie o ustrój a o normalność. Walczyłem aby Łódź mogła się rozwijać i nie być zapyziałym szarym miastem włókniarzy i tkaczy. Jestem pewien, że ci Włókniarze i Tkacze z lat 70stych umieliby wybrać lepiej niż radni PO i SLD. Czemu? Bo mimo, że byli prostymi robotnikami marzyli o tym by ich dzieci i wnuki mieszkały w dumnym mieście. Dziś wykształceni ludzie zasiadający w Radzie Miasta nie mają żadnych marzeń ani nie chcą walczyć o przyszłość tego miasta a jedynie o przyszłość swoich karier politycznych. To ich odróżnia od nas którzy walczyliśmy o idee a nie o wygodną ciepłą posadkę. Dziś takie wyzwanie stoi przed obecnymi 20-sto latkami. Nie pozwólcie by mali ludzie dalej zasiadali w Radzie Miasta. Stwórzcie ruch który pozwoli wypełnić krzesła w sali obrad Rady Miejskiej ludźmi którzy chcą lepszej Łodzi a nie trampoliny politycznej do ogólnopolskich karier. Młodzieżówka PO skompromitowała się. Pokażcie, że są inni młodzi ludzie, dla których walka o Łódź nie jest pustosłowiem. Znajdźcie odpowiedzialnych doświadczonych ludzi, którzy mają za sobą sukcesy zawodowe i osobiste i którzy zasiadając tak jak pan Skrzydlewski w Radzie Miasta mogą walczyć o miasto w którym się wychowali i w którym wychowali własne dzieci.
odpowiedzi (0)
skomentujmaciek (gość), 30.01.10, 15:28:58
PO i SLD nie ma szans w wyborach. PAnie Marku my łoldzianie prosimy aby Pan się nie dał i razem z nami parł do realizacji projektu. Tak uważa większość łodzian. Z kim się nie rozmawia to popiera CŁC. I dokończymy ten projekt wbrew kmiotom z Rady Miejskiej.
odpowiedzi (0)
skomentujMagda (gość), 29.01.10, 11:20:22
Taka Rada Miasta to po prostu jakaś totalna pomyłka. Drodzy Panowie i Panie, zreflektujcie się!To nie jest piaskownica, żeby wydzierać sobie nawzajem łopatki! CŁC to projekt unikalny, zrozumcie to wreszcie! Jeśli mamy zostać stolicą kultury potrzeba nam takich właśnie projektów. Łódź tracąc CŁC straci twarz. Powoli oblekam się w żałobę:(
odpowiedzi (0)
skomentujKasia Sosnowska (gość), 28.01.10, 21:02:33
Pomijajac fakt, ze wczorajsza sesja rozpoczela sie z 50 mintowym opoznieniem, a sam Kacprzak spoznil sie na nia 30 minut, jest to kolejny dowod na to, ze radni dzialaja przeciw Lodzi! Jako miasto, dostalismy ogromna szanse, ktora tak bezczelnie zdeptano! Jakim prawem?!
Byl czas, ze wierzylam, iz CLC powstanie, ze POTENCJAL drzemiacy w tym miescie nareszcie ZOSTANIE WYKORZYSTANY! Wierzylam, ze to bedzie powod, zeby tu zostac, mieszkac i studiowac. Przeliczylam sie.
Czekam na wybory ;]
odpowiedzi (0)
skomentujdorotafankaCŁC i Łodzi (gość), 28.01.10, 16:59:16
....ZAMKNIETE UMYSŁY NA KULTURE SZEROKO POJĘTĄ i nie tylko GENERALNIE!!!-krótko mówiąc MIERNOTY niszczące ŁÓDŹ,ODBIERAJA FANTASTYCZĄ SZAnsę ŁODZI A CO ZA TYM IDZIE ODBIERAJA JA!!! NAM LODZIANOM!!!! a mogło być...... tak PIĘKNIE ...Tylu WIELKICH wspierało swoim głosem w mediach DZIEŁO Marka Żydowicza:)!dlaczego tak"MALI"ludzie????decydują o tak WIELKICH RZECZACH!!nie moge sie z tym pogodzić!!!!!!ale to jest ICH NEDZA MORALNA!!!!!a my lodzianie zostaniemy z niczym......
odpowiedzi (0)
skomentujMiro (gość), 28.01.10, 16:09:16
Panowie Radni gratulacje za męską decyzję. Dziękuję , że połapaliście się , że to co robią zainteresowani sprawą to skok na KASĘ z naszych podatków. Mieszkańcy już podziękowali w referendum panu Jerzemu a tym samym jego świcie w osobach będących na zdjęciu.
Panowie Radni , sprawdźcie czy magistrat już przypadkiem , bez Waszej zgody, nie zapłacił pieniędzy za projekt. To ważne , bo wieść gminna niesie, że tak się stało.
odpowiedzi (0)
skomentujDział Sprzedaży Domowej
90-532 Łódź
ul. ks. I. Skorupki 17/19
pn-pt 8.00 - 17.00
tel.: 0-42 66-59-360,
fax: 0-42 637-75-11
e-mail: prenumerata@dziennik.lodz.pl
Polska Dziennik Łódzki
ul. ks. I. Skorupki 17/19
0-532 Łódź,
tel.: (042) 66-59-100
e-mail: dziennik@dziennik.lodz.pl
O nas
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie DziennikLodzki.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.