Data dodania: 2010-09-09 10:17:52 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-09-09 10:17:52
W środę radny Witold Rosset w geście solidarności dosiadł się do radnej Iwony Bartosik. (© Krzysztof Szymczak)
Na radnej Iwonie Bartosik dokonano publicznej egzekucji, nie zgadzam się z takim stylem uprawiania polityki - oświadczył Witold Rosset, radny klubu PO.
xxxxxxxxxxxxxxx (gość), 10.09.10, 18:22:54
Pani Bartosik tez powinna ( przede wszystkim) trzymać się litery prawa.
Jednak jak wszyscy wiedza takie praktyki sie innym również zdarzały.
Trudno. Dała sie przyłapać.
Do sus - widocznie nie przyszło nikomu to na tyle szybko do głowy...
odpowiedzi (0)
skomentujxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (gość), 09.09.10, 15:19:13
Rosset ujmuje się za p. Bartosik bo zalezy mu przed wyborami na splendorze i głosach wyborców. działania pod publiczke, tym bardziej jak na forach mógł przeczytac o tym, ze jest duzo łodzian, którzy pomimo wszystko nadal ją szanują.
W innych sprawach na sesjach, gdzie w sposób dobitny były niszczone bezdyskusyjne wysokie wartości ( jak chociażby CŁC Gherego), odwagi Rosseta nie było widać - tylko obojętność i lojalność partyjną do tych od których był uzależniony.
Dla mnie to koniunkturalne zachowanie obliczone na zysk.
odpowiedzi (0)
skomentujDział Sprzedaży Domowej
90-532 Łódź
ul. ks. I. Skorupki 17/19
pn-pt 8.00 - 17.00
tel.: 0-42 66-59-360,
fax: 0-42 637-75-11
e-mail: prenumerata@dziennik.lodz.pl
Polska Dziennik Łódzki
ul. ks. I. Skorupki 17/19
0-532 Łódź,
tel.: (042) 66-59-100
e-mail: dziennik@dziennik.lodz.pl
O nas
Reklama
Reklama
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie DziennikLodzki.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.