ŁKS pewnie wygrywa ostatni zimowy sparing

Pierwszy mecz o punkty ŁKS zagra w niedzielę, 23 marca
Pierwszy mecz o punkty ŁKS zagra w niedzielę, 23 marca Dariusz Piekarczyk / archiwum
Piłkarze ŁKS pokonali Włókniarza Moszczenica w ostatnim zimowym sparingu. Za dwa tygodnie będą już po pierwszym spotkaniu rundy wiosennej, bo w niedzielę, 23 marca, na swoim boisku podejmą Jutrzenkę Warta.

Zapowiada się dobra runda, bo Włókniarz Moszczenica był też ostatnim sparingpartnerem ŁKS przed rundą jesienną. Wtedy w Moszczenicy łodzianie wygrali 4:2.

Trener Wojciech Robaszek może być zadowolony z postawy swojej drużyny. Skutecznością wykazał się najlepszy napastnik łódzkiego zespołu Adam Patora, który w pierwszej połowie w ciągu kilku minut dwukrotnie pokonał bramkarza Włókniarza. Jeszcze przed przerwą mógł strzelić trzeciego gola, ale tym razem w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił w bramkę.

Wiele wskazuje na to, że skład, który rozpoczął sobotni mecz z Włókniarzem w Gutowie Małym, wybiegnie na boisko przy al. Unii w pierwszym meczu ligowym. Trener będzie stawiał na dwóch nowych graczy - bramkarza Konrada Przybylskiego oraz pomocnika Pawła Hajduczka, który ma być liderem zespołu. Spotkanie z Włókniarzem pokazało, że rzeczywiście powinno tak być. Hajduczek na czwartą ligę będzie piłkarzem wybitnym.

ŁKS Łódź - Włókniarz Moszczenica 2:0