3 maja, w godz. 10:15-12:30, zmianie ulegną trasy tramwajów linii 2, 3, 6, 7, 11, 16. W tym czasie na ul. Piotrkowskiej mają jeździć autobusy zastępcze linii Z4. Poniżej podajemy trasy tramwajów i autobusu zastępczego:
Linia 2 - DĄBROWA - Dąbrowskiego, Rzgowska, plac Niepodległości, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Limanowskiego, Aleksandrowska – SZCZECIŃSKA / SZCZECIŃSKA – Aleksandrowska, Limanowskiego, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka, plac Niepodległości, Rzgowska, Dąbrowskiego - DĄBROWA
Linia 3 - AUGUSTÓW - Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Śmigłego Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, plac Wolności, Nowomiejska, Zgierska, Limanowskiego - ŻABIENIEC / ŻABIENIEC – Limanowskiego, Zgierska, Nowomiejska, plac Wolności, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska - AUGUSTÓW
Linia 6 - KURCZAKI - Rzgowska, pl. Niepodległości, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Strykowska - STRYKOWSKA / STRYKOWSKA - Strykowska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka, pl. Niepodległości, Rzgowska – KURCZAKI
Linia 7 - KOZINY – Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, pl. Wolności, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Niższa - ŚLĄSKA / ŚLĄSKA – Niższa, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, pl. Wolności, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska - KOZINY
Linia 11 - CHOCIANOWICE - IKEA - Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Zgierska - HELENÓWEK / HELENÓWEK - Zgierska, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka - CHOCIANOWICE - IKEA
Linia 16 - KURCZAKI - Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Zgierska, Łódzka, 1 Maja - PLAC KILIŃSKIEGO (ZGIERZ) / PLAC KILIŃSKIEGO (ZGIERZ) - 1 Maja, Łódzka, Zgierska, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska - KURCZAKI
Linia Z4 - PLAC WOLNOŚCI – Legionów, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Rzgowska, Przybyszewskiego, Śmigłego Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Rzgowska, plac Niepodległości, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Legionów – PLAC WOLNOŚCI
Autobusy linii Z4 będą zatrzymywały się na istniejących przystankach autobusowych, na wysokości przystanków tramwajowych oraz na przystankach tymczasowych: Sieradzka – Plac Niepodległości w kier. wschodnim, Śmigłego Rydza – Przybyszewskiego w kier. północnym. Częstotliwość kursowania - co 10 minut. Godziny pierwszych odjazdów linii Z4: z Placu Wolności 10.05, z Placu Niepodległości o 10:00.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?