III liga: WKS Wieluń - ŁKS Łódź 3:2. Łodzianie przegrali z osłabionymi rywalami! [RELACJA Z MECZU]

mek
Wielką niespodziankę sprawili w środę (20 sierpnia) piłkarze WKS Wieluń, którzy na swoim terenie, grając w dziesiątkę, pokonali faworyzowaną drużynę ŁKS Łódź.

KLIKNIJ NA WYNIK, BY PRZEJŚĆ DO RELACJI MINUTA PO MINUCIE

Piłkarze WKS Wieluń jako pierwsi objęli prowadzenie w środowym meczu. W 20 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Dawid Przeznak. Jednak już trzy minuty później, wydawało się, że losy meczu odwróciły się na dobre. Po faulu na Łukaszu Staroniu w polu karnym, czerwoną kartkę dostał Marcin Adamczyk. Karnego wykorzystał Robert Sierant. Kolejną bramkę wielunianie stracili w 37 minucie, strzelał Łukasz Staroń.

Jednak grający w osłabieniu zawodnicy WKS nie poddali się. Ostatnie 10 minut spotkania to dominacja WKS Wieluń. W 81 minucie wyrównał Błażej Karasiak, a cztery minuty później do siatki ŁKS trafił Łukasz Rybak. ŁKS nie był w stanie odpowiedzieć kolejnym golem. Na domiar złego, w 89 minucie drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę otrzymał Aleksander Ślęzak. Zawodnik ten nie zagra tym samym w następnym meczu przeciwko rezerwom Legii Warszawa.