Zagłębie Lubin - Drutex Bytovia Bytów [SKRÓT MECZU, BRAMKI, WIDEO]

ŁŻ
Mateusz Węsierski
To był szalony pojedynek, który zdecydowanie więcej powodów do satysfakcji dostarczył fanom Druteksu Bytovii. Podopieczni trenera Pawła Janasa z Lubina wywieźli cenny punkt.

Bytowianie przegrywali z Zagłębiem już 0:2. Co więcej, obie bramki stracili w drugiej połowie meczu (drugą z nich w 59. minucie). Mimo to zespół trenera Pawła Janasa zdołał się pozbierać i zaaplikować rywalowi dwie bramki na wagę remisu w tym spotkaniu. Punkt wywalczony ze spadkowiczem z T-Mobile Ekstraklasy można uznać zatem za mały sukces.

Dla ekipy z Bytowa bramki zdobyli Marcin Pietroń i Karol Piątek. Drużyna trenera Janasa ma zatem w swoim dorobku sześć punktów i zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Co ciekawe, jak na razie beniaminek I ligi radzi sobie zdecydowanie lepiej niż inne pomorskie zespoły - Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice.

Już w sobotę Bytovia rozegra kolejny mecz na własnym terenie. Jej przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów. Początek spotkania o godz. 16.