Radomiak Radom - ŁKS Łódź 3:0 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Radomiak - ŁKS 3:0
Radomiak - ŁKS 3:0 Fot. Tadeusz Klocek
Klęska ŁKS Łódź w Radomiu. Łodzianie przegrali z tamtejszym Radomiakiem aż 0:3 (0:1). To pierwsza przegrana ŁKS w lidze, z Radomiakiem, od roku 1984.

Sobotni mecz w Radomiu od początku do końca toczył się pod dyktando miejscowych.

Już w 9 minucie Daniel Barzyński wrzucił piłkę w pole karne do Szymona Stanisławskiego. Temu zabrakło centymetrów aby ją przejąć i oddać strzał. Dziesięć minut później Leandro Rossi wpadł w pole karne ŁKS, mijał obrońców niczym tyki chmielowe i potężnym strzałem w okienko zdobył gola. Ten sam zawodnik uderzał groźnie kilka minut później. Tym razem górą był Szymon Gąsiński.

W 45 minucie drugą żółtą, w konsekwencji więc czerwoną kartką, ukarany został Aleksander Ślęzak. Już pierwsza akcja Radomiaka w drugiej połowie i gol. Tym razem Przemysław Śliwiński trafił do siatki strzałem z około 16 metrów.

Szymon Gąsiński miał piłkę w rękach, ale nie utrzymał jej. W 90 minucie Kacper Wnuk, strzałem z ostrego kąta, ponownie pokonał bramkarza łodzian.