Karolina Sitowska z Łodzi skończyła 100 lat [ZDJĘCIA]

  Karolina Sitowska z Łodzi skończyła 100 lat [ZDJĘCIA]

  Agnieszka Jasińska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Na urodziny pani Karoliny przyjechała rodzina z całego świata. Jubilatka ma dwie córki, dwie wnuczki i dwoje prawnucząt.
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Grzegorz Gałasiński

  Karolina Sitowska z Łodzi razem z rodziną świętowała wczoraj setne urodziny. Były kwiaty i życzenia. Pani Karolina jest w świetnej formie.
  Unika lekarstw, jak tylko może. Nie stosuje żadnej diety. Do tego uwielbia śpiewać i ma idealną pamięć. Pani Karolina Sitowska z Łodzi świętowała w niedzielę setne urodziny.

  Jeszcze dwa lata temu jubilatka była wodzirejem w domu kultury. Przez całe życie dużo tańczyła i nie chciała z tego rezygnować. Śpiewała też w chórze kościelnym.

  Pani Karolina przyjechała do Łodzi z Władysławowa. Miała trzech mężów. Ma dwie córki, dwie wnuczki i dwoje prawnucząt. Jest bardzo wierząca. Podkreśla, że wiara pomaga jej w życiu. Lubi się śmiać, interesuje się polityką i często o niej dyskutuje.

  - Mama unika lekarstw. Czasami oszukuje mnie, że wzięła tabletkę - uśmiecha się pani Stanisława, córka jubilatki. - Mama zawsze jadła wszystko, co było zabronione przez lekarzy. Nie stosowała żadnej diety. Czasami do obiadku wypije lampkę wina. Z alkoholi najbardziej lubi koniak.

  Pani Karolina jest bardzo samodzielna. Co drugi dzień na dwie godziny odwiedza ją opiekunka. Zakupy robi jej natomiast córka.

  - Mama świetnie pamięta tabliczkę mnożenia, wszystko jest w stanie sobie policzyć - mówi pani Stanisława.

  Uroczyste urodziny odbyły się w restauracji na łódzkim Teofilowie. Z kwiatami i życzeniami przyjechała rodzina z całego świata. Jubilatka była bardzo szczęśliwa.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Gmina na Szóstkę

   Gmina na Szóstkę