Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014: Polska - Brazylia....

  Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014: Polska - Brazylia. Kibice w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]

  jw

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014: Polska - Brazylia. Kibice w Atlas Arenie [ZDJĘCIA]
  1/126
  przejdź do galerii

  ©Jarosław Kosmatka

  We wtorek, 16 września, polscy siatkarze zmierzyli się w łódzkiej Atlas Arenie z reprezentacją Brazylii. A jak bawili się kibice podczas meczu trzeciej rundy mistrzostw świata siatkarzy? Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z trybun.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zdjęcie

   KRIS (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Piękne zdjęcie. Witam koleżankę, która siedziała obok mnie...Niezapomniane emocje i komentarze na całe życie...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   :)

   Łodzianka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Pozdrowienia dla kolegi z Północnej Polski. Mistrzowski mecz. Niesamowite przeżycie...wspaniałe kibicowanie...emocje, które zapamiętam do końca życia :)


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mecz

   Kris (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Czekałem na Twoją odpowiedź ale nie mogłem zalogować się...Mam nadzieję,ze otrzymasz moją wiadomość...Pozdrawiam Piękne Łodzianki....Kibic z Północnej Polski...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   POprawność POlityczna nałożyła cenzurę w waszych mediach na rocznicę napaści ZSRR na Polkę 17.09.193

   pol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   POprawność POlityczna nałożyła cenzurę w waszych mediach na rocznicę napaści ZSRR na Polkę 17.09.1939r dlatego piszę pod innymi artykułami..... A Polska mogla uniknac napasci Hitlera i Stalina w...rozwiń całość

   POprawność POlityczna nałożyła cenzurę w waszych mediach na rocznicę napaści ZSRR na Polkę 17.09.1939r dlatego piszę pod innymi artykułami..... A Polska mogla uniknac napasci Hitlera i Stalina w 1939r. Nie jest żadna tajemnica, że przed 1939r Niemcy i Japonia dążyły do sojuszu z Polską aby napasc ZSRR i zdobyc dostep do olbrzymich surowcow Rosji i przestrzeni gospodarczej. Hitler przekonywał nawet że w zamian za Gdańsk i korytarz eksterytorialy oraz wspólną walkę ze ZSRR Polska otrzyma dostęp do Morza Czarnego. Owszem Polska miała także wydać wszystkich swoich żydów. Na to ostatnie Polska się nie zgodziła uzasadniając to słowami Józefa Becka (Minister Spraw Zagranicznych) "Jest w życiu narodów coś co pozostaje bezcenne, tym czymś jest HONOR"...- było to nawiązanie do ceny jaką będzie musiała zapłacić Polska za przeciwstawienie się Hitlerowi (wojna z Polską, obozy) Odrzucenie propozycji Niemiec wywołało furię Hitlera który od tego momentu dązył do sojuszu z Rosją przeciw Polsce, w wyniku czego powstał nazistowsko-komunistyczny pakt Ribentrop-Mołotow w 1939r i Hitler ze Stalinem napadli na Polskę. Polska przez 1000 lat była dla Żydów azylem i ziemią obiecaną, przed europejskim antysemityzmem. Owszem marginalna część Polaków była wrogo nastawiona do Żydów ale tylko do tych co witali chlebem i solą hitlerowców wkraczajacych do polskich miast w 1939r oraz do komunistów żydowskich ktorzy witali zaborczą Armię Czerwoną w 1920r i 1939r a także do tych komunistów żydowskich (Mince, Bermany, Stolzmany itp) co ze Stalinem i Bierutem krwawo instalowali po 1945r w PRL władzę ludową, mordując polskich patriotów z Armii Krajowej, NSZ, WiN, KWP i katolickich kapłanów.
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama