Scooby-Doo i „Brygada detektywów” w kinach Helios!

  Scooby-Doo i „Brygada detektywów” w kinach Helios!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W niedzielę 28 września w kinach sieci Helios w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie oraz kinie Bałtyk w Łodzi odbędzie się kolejny Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! To jedyny w swoim rodzaju seans dla najmłodszych widzów połączony z super atrakcjami. Tym razem zaprezentowany zostanie film: „Scooby Doo! Brygada detektywów cz. 2”!
  Scooby-Doo i „Brygada detektywów” w kinach Helios!
  Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! to doskonały pomysł na spędzenie czasu przez każde dziecko. Oprócz wyjątkowej projekcji filmu, kino Helios gwarantuje najmłodszym widzom moc konkursów i wspólną zabawę połączoną z prawdziwym dreszczykiem emocji. To nie wszystko. Dzięki serwisowi czasdziecka.pl wszyscy uczestnicy takiej imprezy otrzymują specjalne indeksy Akademii Detektywa.

  Cykl Poranków Filmowych ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę każdego miesiąca we wszystkich kinach sieci kin Helios. Pokazy przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-8 lat, oczywiście w towarzystwie ich opiekunów. Najbliższa edycja odbędzie się już 28 września o godz. 10:30.

  Szczegółowe informacje dotyczące Filmowych Poranków ze Scooby-Doo w kinach Helios można znaleźć na stronach: www.helios.pl oraz www.facebook.com/HeliosDlaDzieci.

  Patroni medialni cyklu Poranków Filmowych Scooby-Doo! w kinach sieci Helios:
  Dziecko, Czasdzieci.pl, Trefl, Zielona Sowa, Arpex, Magazyn Scooby-Doo!  Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 34 kinami, posiadającymi łącznie 180 ekranów i ponad 38 tys. foteli. Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”, „Metra” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV).

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama