Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Chcę wsadzić kij w...

  Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Chcę wsadzić kij w mrowisko

  Piotr Brzózka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Nigdy nie byłam częścią żadnego układu - mówi Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, kandydatka Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta Łodzi, dodając, że zamierza wsadzić kij w mrowisko.
  Agnieszka Wojciechowska van Heukelom

  Agnieszka Wojciechowska van Heukelom ©Grzegorz Gałasiński

  Mały quiz na początek. Kto to powiedział: "gdyby się pan znał na kobietach, to by pan wiedział, że zawsze się trochę gwałci"?
  Domyślam się po tak sformułowanym pytaniu, że Janusz Korwin Mikke. Co nie znaczy, że się z taką wypowiedzią utożsamiam.

  "Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką, a chodzi o to, by głosowali tylko ci, którzy polityką się interesują", powiedział też JKM, tłumacząc, dlaczego kobiety nie powinny mieć czynnych praw wyborczych. Dobrze, że mogą mieć choć bierne i Pani może wystartować z poparciem Kongresu Nowej Prawicy...
  Nie zauważyłam, żeby Korwin-Mikke powiedział, iż kobiety nie powinny mieć czynnego prawa wyborczego.
  Zwrócił uwagę na fakt, że wielu wyborców głosuje nieświadomie. Każdy z nas spotkał się z taką sytuacją, że przed lokalem wyborczym stoi sąsiadka i pyta: pani Zdzisiu, na kogo mam głosować, bo właściwie nie wiem. I ta sąsiadka, która nie wie na kogo głosować, przyczynia się do określonego wyniku wyborczego. Lepiej by było, żeby ludzie się interesowali, w czym biorą udział. Prawo wyborcze jest przywilejem, ale nie wszyscy chcą i potrafią z niego korzystać.

  A ja i tak mam wrażenie, że nie bardzo Pani pasuje do tego towarzystwa.
  Zacznijmy od tego, że nie ja popieram Janusza Korwin-Mikke, tylko działacze Nowej Prawicy poparli mnie. W uzasadnieniu, które opublikowali na swojej stronie, napisali, że popierają moje działania i postawę, uważają, że mam w sobie siłę i odwagę, by wprowadzić zmiany, których się domagają.

  Jest Pani kojarzona z prawicą, alej zajmuje się Pani działalnością społeczną. A co powiedziałby Korwin-Mikke spółdzielcom, gdyby przyjechał na łódzki Manhattan? Może stwierdziłby "to wasz problem, radźcie sobie sami".
  Jestem przekonana, że tak by nie było. Bo walka o prawa właścicieli mieszkań spółdzielczych wpisuje się w walkę o prawo własności w ogóle. Na Manhattanie większość mieszkań została wykupiona, a pomimo to mieszkańcy nie są w stanie wyegzekwować podstawowych praw związanych z własnością. Przykład tego osiedla pokazuje, do czego może prowadzić niewymienianie władzy i brak kontroli nad władzą. Żeby władza mogła dobrze funkcjonować, musi być co jakiś czas przewietrzana.

  Nie boi się Pani, że albo Pani pociągnie Nową Prawicę w dół, albo oni pociągną Panią?
  Trudno powiedzieć, ale pierwsze komentarze były pozytywne, mówiono, że poprawię wizerunek Nowej Prawicy. Zresztą chcę to zrobić, bo jest tam wielu młodych, wartościowych ludzi, wydaje mi się, że są krzywdzeni opiniami o skrajności tej partii. Ja uwzględniam aspekty społeczne, ale w takim kontekście, jak to powinno być w cywilizowanym świecie. Chodzi o to, by dać wędkę, a nie rybę. To możemy razem z Nową Prawicą wypracować i na to liczę.

  Na Nową Prawicę chcą głosować w Łodzi głównie mężczyźni. Część z nich może mieć problem z akceptacją Pani, jako kandydatki.
  Gdybym ja miała się tego obawiać, musiałabym w ogóle nie uczestniczyć w wyborach. Nie boję się tego, podobnie jak skrajnego feminizmu, z którym też się nie zgadzam. Nie lubię tego typu postaw. Przykład Partii Kobiet pokazał, że koncentrowanie się tylko na wyborcach jednej płci, nie do końca może się powieść. Dlatego cieszę się, że Kongres Nowej Prawicy postanowił udzielić mi poparcia. Podobnie, jak Stowarzyszenie Republikanie. Nie rozmawiamy o polityce krajowej, tylko samorządzie, a tu powinien się liczyć człowiek. Boleję nad tym, że zmieniona ordynacja w kraju jest bardzo nierówna. Gdzieniegdzie są już jednomandatowe okręgi wyborcze, ale w 65 miastach na prawach powiatu zachowano starą ordynację. A to powoduje, że w Łodzi szansę mają wyłącznie osoby kandydujące z poparciem partii politycznych.

  Czy czuje się Pani częścią układu zamkniętego? Jako dawna współpracowniczka Jerzego Kropiwnickiego, świetnie nadaje się Pani do układanki, która usiłują nam "sprzedać" Dariusz Joński i Tomasz Trela.
  Tyle, że wszyscy ci ludzie z SLD, łącznie z panem Trelą, pełnili mandaty posłów, radnych. Mieliśmy trzech prezydentów z SLD, ta partia współrządziła miastem z "florystami" za czasów komisarza Sadzyńskiego. Mieli okazję pokazać, czego nie potrafią. Retorykę SLD kwituję uśmiechem, wszak "ubrał się diabeł w ornat i na mszę ogonem dzwoni". Tak naprawdę w całym spektrum kandydatów startujących dziś w Łodzi, mandatu nie pełniłam tylko ja i Piotr Biliński. Ale za to on był wieloletnim architektem miasta, wydającym decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta. Ja nigdy nie byłam częścią żadnego układu. Płynę pod prąd.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (51)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pani ładna i tyle

   Zuzka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   a mnie wcale ta Pani się nie podoba w roli prezydenta. nie wystarczy wygladac, trzeba miec jeszcze jakies kompetencje. Ja wybieram Piotra Bilińskiego.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czas na zmiany...

   FunMan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   https://www.youtube.com/watch?v=UmHAUBcsso8

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Agnieszka Wojciechowska - kompetentna z poza układu

   Atlas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

   Robiąc szybki przegląd jej dokonań mogę wyliczyć z głowy kilka sukcesów nie tylko "spółdzielczych". Udana interwencja w sprawie środków na remont Rokicińskiej (u Hiszpanów) po aferze z hiszpańskim...rozwiń całość

   Robiąc szybki przegląd jej dokonań mogę wyliczyć z głowy kilka sukcesów nie tylko "spółdzielczych". Udana interwencja w sprawie środków na remont Rokicińskiej (u Hiszpanów) po aferze z hiszpańskim przedsiębiorcą. Dalej FALA - od początku wykazywała absurd decyzji UMŁ w tej sprawie. Sprawa likwidacji szkół - jak postanowili je zamykać to SLD robiło pikiety i stało przed kamerami, a pani Agnieszka zorganizowała "okrągły stół" aby merytorycznie rozmawiać o problemie w gronie fachowym i forsowała propozycje szukania oszczędności w każdej placówce, a nie stawiania pod ścianą kilku wybranych. Jest niestrudzonym krytykiem urzędników lekceważąco obchodzących się z naszym miejskim majątkiem. W wielu przypadkach "beznadziejnych" ona dała radę. Widzę ją często na uroczystościach patriotycznych. Czasem mignie w telewizji gdzie opowiada o problemach miasta czy jakiś nieszczęśników, a nie o sobie. Tu ktoś niżej napisał o jej starcie w wyborach - gdzie nie otrzymała mandatu, ale pamiętam artykuł z DŁ o który był proces wytoczony przez Diducha. Ona tam mówiła co chce robić w Sejmie. Nie dostała się i też robiła to co obiecywała przez te prawie 3 lata. Chyba społecznie bo ta jej partia nie miała pieniędzy z budżetu. A stanowisk też nie posiada. Ja 4 lata temu nie miałem na kogo oddać głosu bo oni już wszyscy BYLI. Teraz jest wreszcie szansa na przełom. Pani Agnieszko ma Pani mój głos z niecierpliwością czekam na 16 listopada.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Propaganda

   MichałInator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   O jej polityce: 0
   O tym co powiedizał JKM: 2
   O tym czy powinna być w KNP: 1
   ...
   Wynik dla dziennika łódzkiego: 0
   Jesteście noobami prasowymi.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ma mój głos

   cichy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 1

   Prawda jest taka, że jeżeli Pani Wojciechowska wygrałaby wybory to w Łodzi "zatrzęsłaby się ziemia" i nastąpiłyby zapewne duże zmiany, których boi się wiele silnych grup (układy zamknięte)...rozwiń całość

   Prawda jest taka, że jeżeli Pani Wojciechowska wygrałaby wybory to w Łodzi "zatrzęsłaby się ziemia" i nastąpiłyby zapewne duże zmiany, których boi się wiele silnych grup (układy zamknięte) żerujących na uczciwych mieszkańcach.

   Nie raz czytałem artykuły na temat działań Pani Wojciechowskiej i jestem pod jej wrażeniem. Bardzo dobrze, że wreszcie, któryś z kandydatów na prezydenta to nie osoba jedynie pozująca do zdjęć, tylko faktycznie działająca!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A ja nadal nie wiem...

   jojo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 10

   ...jakimi kompetencjami cechuje się pani Wojciechowska by zająć w sumie najważniejsze stanowisko we władzach samorządowych. Nikt mi tu na forum nie chce tego wyjaśnić. Wszyscy tylko piszą o...rozwiń całość

   ...jakimi kompetencjami cechuje się pani Wojciechowska by zająć w sumie najważniejsze stanowisko we władzach samorządowych. Nikt mi tu na forum nie chce tego wyjaśnić. Wszyscy tylko piszą o tropieniu jakiś afer w spółdzielniach mieszkaniowych, coś o znalezieniu jakiejś nieprawidłowości w księdze wieczystej... Same mało znaczące fakty. Ja oczekuję konkretów. Wybór dla samego wsadzenia kija w mrowisko jakoś mnie do końca nie przekonuje. To tak jakby na złość babci odmrozić sobie uszy...zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   koń w klapkach

   kiki (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   wybierz Godsona, oświetli ci zabytki i może ciebie przy okazji

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   mało wiesz

   wi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   ma kompetencje większe, niż dotychczasowe słupy.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kompetencjami

   cichy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   Chyba faktycznie Pani Wojciechowska skupiała się w ostatnim czasie na problemach mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych (co nie oznacza, że tylko na nich). Jednak pamiętajmy, że to nie tylko...rozwiń całość

   Chyba faktycznie Pani Wojciechowska skupiała się w ostatnim czasie na problemach mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych (co nie oznacza, że tylko na nich). Jednak pamiętajmy, że to nie tylko "tropienie afer", ale wszelkiego rodzaju pomoc łącznie ze współpracą z posłanką, obecnie odpowiedzialną za tworzenie nowej ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.

   Dodatkowo należy pamiętać, że lokatorzy bloków spółdzielczych to bardzo duży procent Polaków (w wielu miastach to ok. 50%). Są to ludzie klasy średniej, ale też wielu bardzo biednych ludzi, których tak naprawdę NIKT nie broni, a władze spółdzielni robią (dosłownie) co chcą, wyzyskując lokatorów i tworząc tym samym "państwo w państwie".

   Dlatego tak cenię wysiłki Pani Wojciechowskiej, która opowiada się po stronie tych osób. Próbuje zwrócić uwagę (wielu niedoinformowanych ludzi) na ogrom patologii w spółdzielniach i urzędach. Pokazuje, że można z walczyć skutecznie i jestem pewien, że jej walka nabierze większego rozmachu gdy będzie osobą publiczną i zyska większy posłuch.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Agnieszka Wojciechowska jest konsekwnwentna,w PJN była od początku do końca ( partia nie istnieje )

   ewa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 4

   PJn podobnie jak KNP miało program wolnorynkowy , partie o charakterze republikańskim .warto cokolwiek rozumieć zanim się kogoś oczernia.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czyli twierdzisz że PJN miało podobny program do KNP???

   gonzo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 9

   Buuuaahahahaaaaaaa!!!! Dobre!!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pod względemm gospodarki wolnorynkowej PJN miał program podobny do KNP

   ewa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

   co w tym dziwnego,że przypominam ?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W ten sposób program KNP można porównac do każdego innego...

   hox (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   ...jakiejkolwiek innej partii. Zawsze znajdzie się jakiś punkt wspólny. Głupota...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ech jak ja lubie takich kandydatów na samorządowców skaczących z kwiatka na kwiatek...

   Yulia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 18

   ...byle zwiększyć szanse na stołeczek. Jak pamiętam ostatnio w wyborach startowała z list PJN i to nawet na pierwszym miejscu! Ciekawe gdzie się przypnie w następnych wyborach? Takie zachowania to...rozwiń całość

   ...byle zwiększyć szanse na stołeczek. Jak pamiętam ostatnio w wyborach startowała z list PJN i to nawet na pierwszym miejscu! Ciekawe gdzie się przypnie w następnych wyborach? Takie zachowania to zniewaga dla łodzian!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a twoi guru?

   co za ciemnota (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   co o nich powiesz, mała główko?

   Zdjęcie autora komentarza
   Ech, Ty Yulio!

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 2

   Pokaż mi, choć jednego kandydata z pozostałej ósemki, który dokonał dla łodzian tyle (w szczególności dla mieszkańców SM Śródmieście) co Pani Agnieszka Wojciechowska. Co skakania z...rozwiń całość

   Pokaż mi, choć jednego kandydata z pozostałej ósemki, który dokonał dla łodzian tyle (w szczególności dla mieszkańców SM Śródmieście) co Pani Agnieszka Wojciechowska. Co skakania z kwiatka na kwiatek, czynią to praktycznie wszyscy kandydaci. Dla mnie, swego czasu szczytowaniem było przystąpienie Leszka Millera do Samoobrony Andrzeja Leppera. Cel - wybory parlamentarne!
   Co sobą reprezentują poszczególni kandydaci?
   Przypomina mi się taki obrazek: Kolega pyta kolegę - masz pieniądze? Odpowiedź - MAM MIEĆ!
   Pozdrawiam
   ksantypa_222zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A możesz mi dokładnie w punktach wymienić...

   jojo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 11

   ...co takiego dokonała dla łodzian pani Wojciechowska? Jak mówisz że TYLE dokonała to proszę, wymieniaj.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wojciechowska w przeciwieństwie do Kopcińskiej nie musi zapraszac na dyżur bo jest

   ewa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 1

   wśród ludzi a oni wiedzą gdzie ją znaleźć . Kopińska to cwaniara - szuka stołka dla siebie i paru swoich ludzi

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   p.Wojciechowska ma duże dośiwadczenie w samorządzie i instytucjach unijnych

   dawid (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 2

   dlatego się jej tak boją . Potrafiłaby zrobić porządek w naszym mieście . a poza tym jak można robić wpisy pod artykułem którego się nie przeczytało ( tu jest tylko fragment ) . Ludzie skończcie z...rozwiń całość

   dlatego się jej tak boją . Potrafiłaby zrobić porządek w naszym mieście . a poza tym jak można robić wpisy pod artykułem którego się nie przeczytało ( tu jest tylko fragment ) . Ludzie skończcie z tą nienawiścią w sieci. walicie w p.Agnieszkę bo się jej obawiacie - to dlatego wzbudza takie emocje .zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A ty nadal uparcie wymigujesz się...

   jojo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 12

   ...od wymienienia słynnych dokonań pani Wojciechowskiej. Czekamy! Proszę o konkrety.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   osiągnięcia p. Agnieszki

   łodziak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9

   Wywalenie prezia ze spółdzielni śródmieście i zajęcie się nim przez prokuraturę mimo czynnego i biernego oporu tej ostatniej, która BARDZO nie chce nic robić w tej sprawie. Zainteresowanie mediów...rozwiń całość

   Wywalenie prezia ze spółdzielni śródmieście i zajęcie się nim przez prokuraturę mimo czynnego i biernego oporu tej ostatniej, która BARDZO nie chce nic robić w tej sprawie. Zainteresowanie mediów przekrętami na styk Prezio - urząd miasta. Doprowadzenie do zainteresowania władz miasta losami mieszkańców kamienic z Nowomiejskiej i Targowej i zwrócenie uwagi na brak księgi wieczystej tej ostatniej. Ona to sprawdział, nie urzędnicy! Mało?zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   No własnie mało.

   jojo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 10

   Raz złapała prezia bez spodni, raz zwróciła uwagę miasta na cośtam, raz znalazła brak w księdze wieczystej... Coś marne kompetencje samorządowe. Wysilcie się mocniej.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zrób choć tyle

   dobra rada (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   i dopiero się wysilaj.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   One nie sa słynne, one są juz raczej legendarne!!

   lola (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

   One są widać jak Potwór z Loch Ness, wielu o nich słyszało ale jeszcze nikt nie widział. A niewielu wtajemniczonych nie chce puścić pary z gęby...

   Zdjęcie autora komentarza
   Jedyna rada.

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 1

   Wpisz wujowi Google hasło SM Śródmieście i przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie artykuły dotyczące wielkiego przekrętu w tej Spółdzielni Mieszkaniowej! Jest tego bardzo dużo. Sam sobie odpowiesz na...rozwiń całość

   Wpisz wujowi Google hasło SM Śródmieście i przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie artykuły dotyczące wielkiego przekrętu w tej Spółdzielni Mieszkaniowej! Jest tego bardzo dużo. Sam sobie odpowiesz na swe wątpliwości. Działać na Twój rozkaz nie mam najmniejszego zamiaru!
   Skoro piszesz, to najprawdopodobniej umiesz czytać.
   To samo proponuję internaucie "Frodo"zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hmmm czyli jednak uciekamy przed odpowiedziami...

   jojo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 12

   Coś mi się zdaje że jakoś nie potrafisz wymienić tych nieocenionych zasług pani W_v_H dla miasta i jego mieszkańców poza zadymą w SMŚ... A może ich po prostu nie ma?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ciemna

   naga prawda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   po twoich wpisach widać, jak bardzo jesteś niedouczona

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jakie są kompetencje Kopcińskiej ? Kobita nie wie co woli PO czy Pis a kandyduje

   remiks (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   na prezydenta miasta .

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Odpowiem ci jedno.

   goremikas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 11

   Łódź to nie spółdzielnia mieszkaniowa. Kompetencje tej pani kandydującej na PREZYDENTA MIASTA są niestety mocno wątpliwe. Ale może do pyskówek z prezesami spółdzielni się nadaje, temu nie zaprzeczam.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hehe ksantypa zaniemówiła.

   Frodo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 9

   Pewnie nie ma wiele do powiedzenia w tym temacie :)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Po co powtarzasz te same kłamstwa?

   Łodzianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 14

   Pani van Heukelom nic nie zrobiła poza wypromowaniem własnej osoby. Trochę pokrzyczała do kamery. I co? Pomogło?
   A spółdzielnia to nie Łódź.

   Och, przepraszam, jeszcze podobno przylała w twarz...rozwiń całość

   Pani van Heukelom nic nie zrobiła poza wypromowaniem własnej osoby. Trochę pokrzyczała do kamery. I co? Pomogło?
   A spółdzielnia to nie Łódź.

   Och, przepraszam, jeszcze podobno przylała w twarz jakiemuś urzędnikowi. :-)
   zwiń


   Zdjęcie autora komentarza
   Jestem osobą dobrze wychowaną...

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

   ...i nie zarzucam nikomu, że posługuje się kłamstwem. Jest najwyżej osobą niedoinformowaną. To właśnie Ty! Zadałam sobie trochę trudu i dokonałam spisu wszystkich artykułów z DŁ, które dotyczyły SM...rozwiń całość

   ...i nie zarzucam nikomu, że posługuje się kłamstwem. Jest najwyżej osobą niedoinformowaną. To właśnie Ty! Zadałam sobie trochę trudu i dokonałam spisu wszystkich artykułów z DŁ, które dotyczyły SM Śródmieście. Jest to kilkadziesiąt linków. Chętnie je udostępnię. Problem polega na braku Twojego adresu internetowego.
   Pozostaje Ci zajrzenie do wuja Google i wpisanie hasła: SM Śródmieście. Dowiesz się, co faktycznie zdarzyło się w tej Spółdzielni. Docenisz pracę włożoną przez Panią Agnieszkę Wojciechowską i zmienisz swoje powierzchowne zdanie. Stawiam garść orzechów przeciwko kilogramowi chałwy, że nie jesteś spółdzielcą i nie masz bladego pojęcia o tych sprawach.
   A tak dla sportu: wpisz w wyszukiwarkę DŁ mój Nick i poczytaj co nieco. Warto!!!
   Przyjemnej lektury.
   ksantypa_222zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Od kiedy to kompetencje na urząd prezydenta miasta...

   Holka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 13

   ...liczy się ilością artykułów w DŁ o danej osobie. To jak tak to głosuj na Mariusza Trynkiewicza! W ilosci artykułów bije na głowę pani Wojciechowską! Ech gdyby głupota miała skrzydła...


   Zdjęcie autora komentarza
   Coś się "Holce" pokręciło!

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 3

   To są artykuły prasowe o SM ŚRÓDMIEŚCIE, a nie o Pani Agnieszce Wojciechowskiej. O wielkim przekręcie, w wyniku którego wielu członków Spółdzielni może stracić mieszkania. W tej chwili dług wynosi...rozwiń całość

   To są artykuły prasowe o SM ŚRÓDMIEŚCIE, a nie o Pani Agnieszce Wojciechowskiej. O wielkim przekręcie, w wyniku którego wielu członków Spółdzielni może stracić mieszkania. W tej chwili dług wynosi 37 mln złotych + karne odsetki. Spółdzielcy muszą go spłacić. Prezes i jego zastępca stracili pracę i niebawem będą mieli postawione zarzuty prokuratorskie. To jest biznes: kupić działki w centrum miasta po 2% wartości i sprzedać je po cenach wolnorynkowych, przed upływem karencji. Pieniądze wyparowały. Z tego co wiem, to PGE będzie dostarczało energię elektryczną do 30 września br. A co potem? Jesień i zima za pasem. Co z dostawą czynnika grzewczego z Dalkii? A wywóz śmieci?
   Gdyby nie działania Pani Agnieszki Wojciechowskiej genialny prezes rządziłby dalej, wciągając spółdzielców w jeszcze gorsze bagno!
   Trzeba czytać teksty z pełnym zrozumieniem i mieć jakie takie pojęcie o spółdzielczości mieszkaniowej!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czyli twierdzisz że wytropienie nieuczciwego prezesa spółdzielni...

   Holka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 9

   ...daje pani Wojciechowskiej wystarczające kwalifikacje by starać się o urząd PREZYDENTA MIASTA?? Sorry, ale mnie jakoś nie przekonałas, troche mało tych "dokonań". Moze wymień jeszcze kilka.

   Zdjęcie autora komentarza
   Takie jest moje zdanie.

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 3

   Jestem bardzo uważną obserwatorką poczynań Pani Agnieszki Wojciechowskiej. W szczególności Jej potyczek z władzami SM Śródmieście. Dzięki Jej działaniom wypłynęła na wierzch faktyczna sytuacja w...rozwiń całość

   Jestem bardzo uważną obserwatorką poczynań Pani Agnieszki Wojciechowskiej. W szczególności Jej potyczek z władzami SM Śródmieście. Dzięki Jej działaniom wypłynęła na wierzch faktyczna sytuacja w tej Spółdzielni. Obecnie nie da się sprawy zamieść pod dywan. Gdyby nie Jej determinacja to spółdzielcy dalej żyliby w błogiej nieświadomości w jakie bagno wciągnął Ich prezes Spółdzielni i jego klika. 37 milionów złotych zadłużenia + karne odsetki to jest suma do spłacenia, spłacą to spółdzielcy i nie ma zlituj się.
   Pytanie: kto więcej zrobił dla Łodzi niż Pani Agnieszka Wojciechowska? Proszę o wskazanie z pozostałej ósemki kandydatów takich osiągnięć. Rozbić beton spółdzielczy to jest coś nieprawdopodobnego. Ale ten beton został jednak rozbity!
   Moim jednoznacznym zwycięzcą o fotel prezydenta Łodzi jest Pani Agnieszka Wojciechowska. Namawiam wszystkich spółdzielców i prawomyślnych łodzian, do oddania swego głosu na Panią Agnieszkę Wojciechowską!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Osiągnięcia Agnieszki Wojciechowskiej

   Łodziak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Ten beton niestety jest tylko nadkruszony, bo ma potężnych obrońców w SLD (a pani z nowej rady nadzorczej kandyduje do rady miejskiej z tej partii i w szeregach PO (vide sen. Grubski na kongresie...rozwiń całość

   Ten beton niestety jest tylko nadkruszony, bo ma potężnych obrońców w SLD (a pani z nowej rady nadzorczej kandyduje do rady miejskiej z tej partii i w szeregach PO (vide sen. Grubski na kongresie spółdzielczym), w sądach i prokuraturze http://temidacontrasm.info/kto-nam-bruzdzi/ zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A gdzie była pani Polka_van_Niepolka...

   guzoł (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 11

   ...jak wyłączali prąd mieszkańcom Manhattanu?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ty chyba jesteś niby-polak

   żal czytać (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ależ twoja głupota jest powalająca!!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Była z nami, gdy wyłączano nam prąd i sprowadziła media

   Łodziak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   to jest prawda - była z nami, jak nikt inny z polityków i kandydatów

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   p.Wojciechowska była i jest z mieszkańcami , walczyła o ponowne dostawy prądu i z urzednikami

   ewa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 2

   którzy nic dla nas nie zrobili !!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A czemu urzędnicy mieli coś dla was robic?

   Favi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   Długi to długi i trzeba je spłacać. Jak ja bym nie zapłacił za prąd to by mi odcięli i co? Miałbym iść i bluzgać na jakiegoś urzędnika? Ile ludzi potraciło pieniądze przez np. nieuczciwe punkty...rozwiń całość

   Długi to długi i trzeba je spłacać. Jak ja bym nie zapłacił za prąd to by mi odcięli i co? Miałbym iść i bluzgać na jakiegoś urzędnika? Ile ludzi potraciło pieniądze przez np. nieuczciwe punkty poboru opłat i co? tez mieli iść na skargę do urzędników? Nie! Muszą spłacić długi! Pomyśl zanim coś napiszesz mądrego!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zdanie jest jak du*pa. Każdy ma swoje

   Łodzianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 14

   Ja też bacznie obserwowałem zamieszanie w SMŚ i to od dawna. Od początku widziałem też kłótliwą kobietę, która chętnie występowała przed kamerami, ale absolutnie niczego nie wskórała. Niczego....rozwiń całość

   Ja też bacznie obserwowałem zamieszanie w SMŚ i to od dawna. Od początku widziałem też kłótliwą kobietę, która chętnie występowała przed kamerami, ale absolutnie niczego nie wskórała. Niczego. Zdanie to podziela spora część mieszkańców SMŚ.

   Przy okazji: nawet gdyby ta pani faktycznie coś zdziałała, to tylko dla mieszkańców tej spółdzielni, a nie dla Łodzi. Warto to odróżnić, bo np. mnie (i kilkaset tys. łodzian) długi tej spółdzielni niespecjalnie interesują.

   A najśmieszniejsze jest, że przy okazji innej awantury (Targowa), gdzie pani Agnieszka parła na szkło i niczego nie wskórała mieliśmy okazję usłyszeć wiele tekstów rodem z lewicy.

   Jednakże co do głosowania - jestem spokojny: ta pani przegra z kretesem. Nie ma żadnych szans nawet na drugą turę.
   Tak, że jeśli chcesz, to sobie głosuj, choćby i dwa razy. ;-)

   Kto wygra? Zdanowska. Beznadziejna kandydatka z PO, której cała łódzka kadra jest beznadziejna. Ale i tak wygra PO, a na drugim miejscu będzie PiS, czyli Kopcińska. Czy mi się to podoba? NIE! Ale ja nie piszę o tym czego bym chciał, tylko o tym co się wydarzy.
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   myślenie rodem z PRL

   cichy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Właśnie przez takie myślenie w tym kraju jest.. tak jak jest.
   Ciągle tylko narzekania, a na ich końcu podsumowania, że "nic się nie da zrobić" i "nic się nie zmieni".

   Nic się nie zmieni, jeżeli i...rozwiń całość

   Właśnie przez takie myślenie w tym kraju jest.. tak jak jest.
   Ciągle tylko narzekania, a na ich końcu podsumowania, że "nic się nie da zrobić" i "nic się nie zmieni".

   Nic się nie zmieni, jeżeli i my nic nie zrobimy! Samo się nic nie zrobi i nikt nie zrobi niczego z nas - prawda oczywista. Dlatego należy interesować się, rozmawiać, jednoczyć się i działać!

   Główną bolączką tego kraju jest pesymizm i brak jakiegokolwiek zaangażowania w cokolwiek, czego najlepszym dowodem są frekwencje wyborcze.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   p.Wojciechowska była i jest z mieszkańcami , walczyła o ponowne dostawy prądu i z urzednikami

   ewa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 2

   którzy nic dla nas nie zrobili !!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   Favi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   ...odpowiedź jak kilka postów wyżej

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żenada

   harry (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 17

   żenujące jest to pokrętne tłumaczenie poglądów Mikkego; byle się dostać do koryta


   Zdjęcie autora komentarza
   Ku pamięci.

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 2

   Przypominam, że Pani Agnieszka Wojciechowska nie jest członkiem Nowej Prawicy. Jest tylko kandydatką popieraną przez NP. Nie ma obowiązku tłumaczenia się z poglądów Janusza Korwin-Mikkego. Jeśli...rozwiń całość

   Przypominam, że Pani Agnieszka Wojciechowska nie jest członkiem Nowej Prawicy. Jest tylko kandydatką popieraną przez NP. Nie ma obowiązku tłumaczenia się z poglądów Janusza Korwin-Mikkego. Jeśli Ciebie "harry" ktoś popiera, to nie musisz tłumaczyć się z jego poglądów!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tak tak, jasne. Srutututu kłębek drutu.

   hht (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 9

   Tak oto wychodzi się z niewygodnych pytan.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lol?

   ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12

   problem w tym, że kandydaci KNP chcą uszczuplić liczbę urzędników do minimum, samemu sobie obcinając pensje - proszę nie robić kutwy z logiki.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   konkretnie

   vol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 3

   Chyba warto zagłosować za kimkolwiek, byle nie za SLD. Wczoraj ta partia odrzuciła budowę I II ETAPU trasy Górna, ale chwali się, że to oni jako pierwsi chcieli ją wybudować. Po czymś takim...rozwiń całość

   Chyba warto zagłosować za kimkolwiek, byle nie za SLD. Wczoraj ta partia odrzuciła budowę I II ETAPU trasy Górna, ale chwali się, że to oni jako pierwsi chcieli ją wybudować. Po czymś takim mówiąc brzydko i dosadnie trzeba być głupim aby nie zauważyć zwykłego populizmu który pociąga kolesiowtwo. Jako łodzianin będę się wstydził ludzi na nich głosujących. zwiń

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama