"Dracula: Historia Nieznana” w kinach Helios

  "Dracula: Historia Nieznana” w kinach Helios

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Już w najbliższy piątek, 17 października na ekrany kin ogólnopolskiej sieci Helios w Bełchatowie oraz Piotrkowie Trybunalskim, a także w łódzkim kinie Bałtyk zawita fascynujący horror z elementami fantasy: „Dracula: Historia Nieznana”! Produkcję na tle innych premier wyróżniają rewelacyjne efekty specjalne oraz doskonała muzyka.
  "Dracula: Historia Nieznana” w kinach Helios
  Myślicie, że znacie tę postać. Ale czy na pewno? Całą wieczność czekano na człowieka o jego sile. Lecz jaki śmiertelnik we własnym grobie szukałby nadziei? Zdesperowany. Turcy chcieli zniszczyć jego królestwo. Byli blisko... Pragnął mieć siłę, by ocalić swoich ludzi
  i swoją rodzinę.

  Ocalenie znalazł w mroku. Dostał moc i władzę nad nocą oraz jej stworzeniami, lecz nie wiedział, jaką cenę przyjdzie mu zapłacić. Ludzie nie lękają się miecza, lękają się potworów. Jego najbliżsi przetrwali dzięki temu, co zrobił, by ich ocalić. I tak zrodziła się legenda o Draculi!

  Od piątku, 17 października w kinach ogólnopolskiej sieci Helios w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz Łodzi będzie można zobaczyć wielkie widowisko „Dracula: historia nieznana”. W roli tytułowej wystąpi Luke Evans, znany z „Hobbita” oraz „Szybkich i wściekłych”. W rolach głównych zobaczymy ponadto takich aktorów jak: Dominic Cooper, Samantha Barks, Charlie Cox oraz Paul Kaye.

  Sprzedaż biletów na film „Dracula: historia nieznana” (USA 2014, reż. Gary Shore) prowadzona jest w kasach kin Helios oraz na stronie www.helios.pl, gdzie także dostępny jest szczegółowy repertuar. Zapraszamy do kin!


  Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 33 kinami, posiadającymi łącznie
  176 ekranów i niemal 38 tys. foteli. Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”, „Metra” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV).

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama