Nagrody dla najlepszych siatkarzy łódzkiej Szkoły...

Nagrody dla najlepszych siatkarzy łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

Dziennik Łódzki

1/31
    przejdź do galerii

©Krzysztof Szymczak

W łódzkiej Szkole Mistrzostwa Sportowego działacze Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej rozdali nagrody najlepszym siatkarzom.
    Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Roman Stępień dał nam garść nadziei na olimpijskie starty w Rio de Janeiro naszych par siatkarzy plażowych.

- Moim marzeniem jest sukces plażowiczów na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janiero, a jak wszyscy wiemy, marzenia się spełniają - powiedział Roman Stępień. - Jestem pewien, że dwie pary męskie i jedna żeńska, zapewnią sobie start w Brazylii. A może tego zaszczytu dostąpi jeszcze ktoś inny.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Łodzi to dziś najlepszy ośrodek w Polsce odnośnie siatkówki plażowej. Przy ul. Milionowej w Łodzi powstaje hala, która pozwoli naszym olimpijskim nadziejom przygotować się do startu w Brazylii i na następnych igrzyskach olimpijskich.

W czwartek nasi najlepsi siatkarze odebrali nagrody Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Mamy w Łodzi wspaniałych zawodników, medalistów mistrzostw świata i Europy. Przez 8 lat istnienia szkoły siatkówki plażowej w SMS zdobyli 89 medali, w tym 37 złotych, 29 srebrnych i 23 brązowe. Wszystkie medale są rangi mistrzostw świata i Europy.