Uszkodził bankomat w Zduńskiej Woli. Wandal wpadł przez...

  Uszkodził bankomat w Zduńskiej Woli. Wandal wpadł przez nagranie z monitoringu

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Uszkodził bankomat w Zduńskiej Woli. Wandal wpadł przez nagranie z monitoringu
  1/2
  przejdź do galerii

  ©policja

  Nawet 5 lat więzienia grozi 27-latkowi, który w lipcu br. uszkodził bankomat w Zduńskiej Woli. Mężczyzna został zatrzymany w środę (22 października). Twierdzi, że był pijany i nie wie dlaczego to zrobił.
  Rankiem, 27 lipca br., mężczyzna podszedł do bankomatu przy ul. Juliusza w Zduńskiej Woli i wpuścił do otworu czytnika kart piankę montażową. Bank straty wycenił na przeszło 5 tys. zł. Ustalaniem danych wandala. Pomogło im w tym nagranie z monitoringu.

  - Sprawdzanych było wiele osób. Na początku tego tygodnia kryminalni byli już pewni, że mają dane i adres zamieszkania sprawcy zniszczenia urządzenia wypłacającego pieniądze - informuje starszy aspirant Jacek Kozłowski z KPP w Zduńskiej Woli. - W środę rano mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Był zaskoczony wizytą policjantów. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Zapolice.

  Mężczyzna został zatrzymany i postawiony przed zarzutem uszkodzenia bankomatu. 27-latek przyznał się do winy. Mówi, że tego dnia był pijany i nie wie dlaczego dopuścił się tego czynu. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia, będzie tez musiał pokryć koszty naprawy urządzenia.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Trzeba mu pomóc!

   Trzeźwy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Nie wie, czemu to zrobił?

   No to oprócz kary i odszkodowania trzeba mu zapewnić badania psychiatryczne - żeby się dowiedział co nim kierowało. Oczywiście na jego koszt. To bardzo pomaga!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   ... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   super tekst,super "Bank straty wycenił na przeszło 5 tys. zł. Ustalaniem danych wandala. Pomogło im w tym nagranie z monitoringu. "

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama