Gdzie jest klucz do rozwoju regionu

  Gdzie jest klucz do rozwoju regionu

  Wiktor Sawiuk

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Gdzie jest klucz do rozwoju regionu
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  W piątek (24 października) w Urzędzie Miasta Łodzi, odbędzie się konferencja pt. "Inwestycje na rynku nieruchomości kluczem do rozwoju Łodzi i regionu".
  Na konferencję - jubileuszową i ogólnopolską - złożą się cztery sesje tematyczne: naukowa, samorządowa, inwestycyjna i studyjna. Wezmą w niej udział przedstawiciele środowiska rynku nieruchomości, m.in.: pośrednicy, zarządcy nieruchomości, deweloperzy, doradcy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, banków i spółdzielni mieszkaniowych, inwestorów i samorządów oraz inni zaproszeni goście.


  Konferencję przygotowano głównie z okazji dwudziestolecia Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej. To, na mapie Polski, organizacja niezwykła. Nie tylko jest przykładem jedności i integracji środowiska rynku nieruchomości - pośredników, rzeczoznawców, zarządców, doradców - w regionie. Dba też o utrzymanie i krzewienie najwyższych zawodowych standardów wśród pośredników w obrocie nieruchomościami, potrzebnych zwłaszcza w czasie deregulacji tego zawodu.

  Konferencji patronują m.in. wojewoda Jolanta Chełmińska, prezydent Hanna Zdanowska oraz marszałek woj. łódzkiego Witold Stępień. Patronat medialny sprawują m.in. "Dziennik Łódzki" oraz nasz serwis dom.gratka.pl.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tak UMŁodzi wydaje dla deweloperów w tajemnicy przed sąsiadami decyzje pozwolenia na budowę

   674 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   pomimo, że decyzje o warunkach zabudowy zostały zaskarżone do WSA w Łodzi.

   Widać, że w UMłodzi tak interpretuje się obowiązuje prawo byle tylko "PEWNI INWESTORZY" pomimo jawnych naruszeń prawa...rozwiń całość

   pomimo, że decyzje o warunkach zabudowy zostały zaskarżone do WSA w Łodzi.

   Widać, że w UMłodzi tak interpretuje się obowiązuje prawo byle tylko "PEWNI INWESTORZY" pomimo jawnych naruszeń prawa dostali decyzje pozwoleń na budowę i dlatego Łódź wygrała w rankingu pewnej gazety biznes.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama