Orange: Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy...

  Orange: Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy zapłacisz mniej

  Artykuł sponsorowany

  Dziennik Łódzki

  Orange: Niższe opłaty w wybranych gminach. Sprawdź, czy zapłacisz mniej
  1/2
  przejdź do galerii

  ©orange.pl

  Łęczyca, Łódź, Bełchatów, Sieradz - to gminy z województwa łódzkiego, w których mieszkańcy mają już szerszy wybór ofert na internet domowy. Stało się tak dzięki październikowej decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który zajmuje się regulacją rynku telekomunikacyjnego.
  W 76 gminach w całej Polsce, na terenie których konkuruje ze sobą wielu dostawców usług internetowych, rynek szerokopasmowego internetu został uwolniony od ograniczeń regulacyjnych. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z nowej oferty Orange, tzw. Geopromocji.

  Oznacza to przede wszystkim niższe miesięczne rachunki za internet i pakiety usług (Neostrada, telewizja i telefon) zawierające dostęp do internetu. Obecnie proponowana cena za Neostradę w tych gminach wynosi 39,90 zł dla wszystkich opcji prędkości (do 10, 20 i 80 Mb/s), przy umowie na 24 miesiące. Opłaty te są niższe o nawet jedną trzecią od oferty standardowej.

  Jest także dobra wiadomość dla tych, którzy chcą kupić wszystkie usługi w jednym pakiecie: FunPack, czyli Neostrada z telewizją i telefonem, jest tańszy o 25 proc. Zapłacimy za niego 59,90 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Nie ma znaczenia, z jakiej opcji prędkości internetu będziemy korzystali. Warto pamiętać, że jeżeli nie mamy telefonu stacjonarnego, to ceny te zwiększą się o opłatę za utrzymanie łącza (29,24 zł miesięcznie).

  Oferta jest dostępna w salonach Orange, sklepie internetowym oraz pod nr. infolinii 801 505 505. Aby sprawdzić możliwość skorzystania z nowej promocji, wystarczy podać kod pocztowy miejsca zamieszkania.

  Każdy klient Orange, który ma już wykupioną mobilną usługę abonamentową i dokupi usługę stacjonarną, może dodatkowo otrzymać zniżkę na abonament. Na przykład dokupując FunPacka do jednej usługi mobilnej, comiesięczne rachunki będą niższe o 25 zł.

  Oprócz Geopromocji klienci mogą skorzystać także z ofert internetowych Orange dostępnych na terenie całego kraju. Wszyscy, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu, jak i poza nim, mogą skorzystać z Internetu Tu i Tam. To pakiet Neostrady z internetem mobilnym.

  Do niego operator dodaje także tablet oraz mobilny router, obydwa za symboliczną złotówkę. Inna dostępna oferta to Neostrada z gadżetami - przy zakupie internetu można otrzymać za złotówkę jedno z 6 urządzeń: tablet, dysk zewnętrzny, słuchawki, nawigację, power bank lub inteligentną opaskę watchband.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ??

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   doliczając opłatę za utrzymanie łącza... to jest promocja? to ile tam płacili wcześniej?! :O absurdalna cena w Orange- klasyka

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dlczego ?

   Tak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Dlaczego umowy są na 24 miesiące ? Dlaczego nie mogę podpisać na jeden miesiąc ? To ja powinienem decydować czy i jak długo chcę być u danego operatora, a nie zmuszać mnie do zawierania takich...rozwiń całość

   Dlaczego umowy są na 24 miesiące ? Dlaczego nie mogę podpisać na jeden miesiąc ? To ja powinienem decydować czy i jak długo chcę być u danego operatora, a nie zmuszać mnie do zawierania takich umów.
   zwiń

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama