Wygraj bilety na niezwykłe widowisko na lodzie "Disney On...

  Wygraj bilety na niezwykłe widowisko na lodzie "Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu"

  mar

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Wygraj bilety na niezwykłe widowisko na lodzie "Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu"
  1/2
  przejdź do galerii

  ©mat. promocyjne

  Niezwykłe widowisko na lodzie "Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu" będzie można podziwiać w łódzkiej Atlas Arenie. Po raz pierwszy na lodowisku pojawią się Anna i Elsa, bohaterki nagrodzonego Oscarem animowanego filmu „Kraina lodu". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na wtorkowe przedstawienie.
  Jak zapewniają organizatorzy, "Magiczny Świat Lodu", to magiczna mieszanka królewskiej zabawy - historii kochanych przez publiczność dzielnych bohaterek Disneya oraz żywiołowej choreografii, która sprawi, że widzowie będą tańczyć, śpiewać i kibicować swoim ukochanym postaciom z filmów Disneya w ich przygodach.

  Mickey i Minnie prowadzą małych i dużych miłośników Disneya przez piękną krainę, w której spotykają m.
  in. Sebastiana i córki Trytona - bohaterów „Małej Syrenki", głośnych oprychów z „Zaplątanych" i zaklętych w przedmioty służących z „Pięknej i Bestii". Po raz pierwszy na lodzie pojawią się Anna i Elsa, bohaterki „Krainy lodu" Disneya. Widzowie ruszą w podróż po Północnych Górach wraz z zabawnym bałwanem Olafem, nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu Kristoffem i jego wiernym reniferem Svenem, którzy pomagają księżniczkom w pełnej akcji i magii przygodzie.

  Widowisko będzie można podziwiać 18 i 19 listopada w Atlas Arenie. Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy "Magiczny Świat Lodu", napiszcie jaka jest wasza ulubiona postać Disneya. Autorów najciekawszego uzasadnienia nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wtorkową premierę przestawienia (18 listopada o godz. 18:30).

  Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przesyłać na adres: konkursy@dzienniklodzki.pl. Na zgłoszenia czekamy do godz. 9 we wtorek, 18 listopada. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Gmina na Szóstkę

   Gmina na Szóstkę