Muzycznie Naszpikowani w klubie Luka [ZAPROSZENIE]

  Muzycznie Naszpikowani w klubie Luka [ZAPROSZENIE]

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Projekt „Marrow Hero” działający w ramach Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland oddział Łódź zaprasza bardzo serdecznie na wyjątkowe wydarzenie.
  Muzycznie Naszpikowani w klubie Luka [ZAPROSZENIE]

  ©mat. organizatora

  Dnia 20.11 o godzinie 19.00 oraz 30.11 o godzinie 19.00 w łódzkim Klubie Luka odbędą się koncerty „Muzycznie Naszpikowani”. Wystąpi Magda Czapska i Konrad Gabara, Ars Seditio, Below The Life, Futurelight oraz Cute Mess. Bilet kosztuje 5zł.

  Cała akcja poświęcona jest szerzeniu idei dawstwa szpiku kostnego w niecodzienny sposób: podczas imprezy edukatorzy – studenci medycyny będą rozdawać materiały promocyjne oraz pomagać w rozwiązywaniu ankiet dotyczących donacji szpiku kostnego. Opowiedzą o dawstwie szpiku, obalą mity, które są głęboko zakorzenione w społeczeństwie i uniemożliwiają wyciągnięcie pomocnej dłoni, postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Oprócz tego, na miejscu będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku.

  Nie każdy wie, że istnieje sposób ratowania życia, który jest w zasięgu ręki większości z nas i nie wiąże się z powikłaniami ani uszczerbkiem na zdrowiu. A jeśli sprawimy, że o dawstwie szpiku dowie się więcej osób, to być może smutne statystyki zaczną »bić brawo«! Może wreszcie szansa 1:30 000 na znalezienie niespokrewnionego dawcy zgubi 3 ostatnie zera!

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama