Mikołajki z Dziennikiem. Wygraj bilety na koncert Lao Che

  Mikołajki z Dziennikiem. Wygraj bilety na koncert Lao Che

  mar

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Lao Che wystąpi w Wytwórni 5 grudnia
  1/2
  przejdź do galerii

  Lao Che wystąpi w Wytwórni 5 grudnia ©mat. promocyjne

  Już w sobotę mikołajki. Z tej okazji mamy dla Was worek prezentów. Codziennie od poniedziałku do piątku na stronie Dziennika Łódzkiego pojawiać się będą konkursy, w których będzie można wygrać bilety na koncerty, gry komputerowe i bilety do kina. W przeddzień mikołajek w Wytwórni zagra zespół Lao Che. Bilety na ten koncert można wygrać w naszym konkursie.
  Lao Che, jeden z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce, wystąpi w Wytwórni w piątek, 5 grudnia. Muzyka Lao Che to połączenie różnych gatunków: rocka, elektroniki, funku i hip hopu. Na uwagę zasługują również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego, które znalazły się w podręcznikach do języka polskiego dla szkół średnich.

  Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów i występy na największych festiwalach muzycznych w kraju.
  Jeśli chcecie wybrać się na ich piątkowy koncert w Wytwórni, napiszcie, którą płytę Lao Che cenicie najbardziej. Podwójne zaproszenia otrzymają 2 osoby: osoba, która pierwsza odpowie na pytanie oraz osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi.

  Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przesyłać na adres: konkursy@dzienniklodzki.pl. Na zgłoszenia czekamy do godz. 12 w czwartek, 4 grudnia. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.  Wkrótce kolejne konkursy!

  Codziennie od poniedziałku do piątku na portalu Dziennika Łódzkiego pojawią się 2 konkursy. W jednym do wygrania będą bilety na grudniowe koncerty w Wytwórni, w drugim - gry komputerowe i bilety na Poranki w Multikinie. Konkursy pojawiać się będą o pełnej godzinie pomiędzy godz. 10 a 20 (każdego dnia będzie to inna godzina). Nagrody otrzymają 2 osoby: osoba, która pierwsza odpowie na dane pytanie oraz osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi.

  Zapraszamy na Mikołajki z Dziennikiem codziennie od poniedziałku (1 grudnia) do piątku (5 grudnia). Szukajcie konkursów na naszej stronie i wygrywajcie atrakcyjne nagrody!


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Gmina na Szóstkę

   Gmina na Szóstkę