Mikołajki z Dziennikiem. Wygraj film "Monster" z Charlize...

  Mikołajki z Dziennikiem. Wygraj film "Monster" z Charlize Theron [ZWIASTUN]

  mar, mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Mikołajki z Dziennikiem. Wygraj film "Monster" z Charlize Theron [ZWIASTUN]
  1/2
  przejdź do galerii
  Już w sobotę mikołajki. Z tej okazji mamy dla Was worek prezentów. Codziennie od poniedziałku do piątku na stronie Dziennika Łódzkiego pojawiać się będą konkursy, w których będzie można wygrać bilety na koncerty, filmy, gry komputerowe i bilety do kina.
  W dzisiejszej odsłonie naszego mikołajkowego konkursu, mamy dla Was film "Monster" ze zdobywczynią Oskara, Charlize Theron.

  "Monster", to oparta na faktach historia Aileen Wuornos, prostytutki, skazanej na śmierć i straconej w 2002 r. za zabicie 6 mężczyzn. Chociaż przyznała się ona do popełnionych zbrodni, to jednak utrzymywała, że działała w obronie własnej, broniąc się przed brutalnymi atakami klientów.
  By wygrać film, wystarczy napisać nam, który PRAWDZIWY seryjny morderca wywołuje w Was największą grozę i dlaczego?. Autor najciekawszej naszym zdaniem odpowiedzi otrzyma płytę dvd z filmem "Monster". Mamy też dwie nagrody pocieszenia: film "Bezlitosny morderca", opowiadający historię Teda Bundy.

  Odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkursy@dzienniklodzki.pl. W treści maila nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W nagłówku dopiszcie koniecznie: MIKOŁAJKI-FILM. Zwycięzcy będą mogli odebrać filmy w naszej redakcji, mieszczącej się przy ul. Skorupki 17/19 w Łodzi. Do każdego filmu dołączymy jeszcze podwójne zaproszenie na poranki filmowe dla dzieci w kinie Silver Screen.

  Na odpowiedzi czekamy do piątku, 5 grudnia, do godz. 12.

  Zapraszamy na Mikołajki z Dziennikiem codziennie od poniedziałku (1 grudnia) do piątku (5 grudnia). Każdego dnia na portalu Dziennika Łódzkiego pojawią się 2 konkursy. W jednym do wygrania będą bilety na grudniowe koncerty w Wytwórni, w drugim - filmy, gry komputerowe i bilety na Poranki w Multikinie. Konkursy pojawiać się będą o pełnej godzinie pomiędzy godz. 10 a 20 (każdego dnia będzie to inna godzina).

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama