Mikołajki z Dziennikiem. Do wygrania trzy przygodówki

  Mikołajki z Dziennikiem. Do wygrania trzy przygodówki

  mar, mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Mikołajki z Dziennikiem. Do wygrania trzy przygodówki
  1/2
  przejdź do galerii
  Już w sobotę mikołajki. Z tej okazji mamy dla Was worek prezentów. Codziennie od poniedziałku do piątku na stronie Dziennika Łódzkiego pojawiać się będą konkursy, w których będzie można wygrać bilety na koncerty, gry komputerowe i bilety do kina.
  Dzisiaj, w naszym mikołajkowym konkursie, przygotowaliśmy dla Was grę: "Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona". Wcielamy się w niej w młodą archeolog Sylvie Leroux, która przypadkowo trafia na trop starożytnej tajemnicy...


  Trailer "hronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona"


  By wygrać grę, wystarczy napisać nam, jaka jest Wasza ulubiona gra przygodowa, i dlaczego to właśnie ona spodobała się Wam najbardziej. Najciekawsza naszym zdaniem odpowiedź nagrodzona zostanie grą "Chronicles of Mystery". Jako nagrody pocieszenia, mamy jeszcze dwa egzemplarze gry "Nihilumbra", platformówki z elementami przygodowymi.

  Odpowiedzi nadsyłajcie na adres konkursy@dzienniklodzki.pl. W treści maila nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W nagłówku dopiszcie koniecznie: MIKOŁAJKI-PRZYGODA. Zwycięzcy będą mogli odebrać gry w naszej redakcji, mieszczącej się przy ul. Skorupki 17/19 w Łodzi. Do każdej gry dołączymy jeszcze podwójne zaproszenie na poranki filmowe dla dzieci w kinie Silver Screen.

  Na odpowiedzi czekamy do soboty, 6 grudnia, do godz. 12.

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo