Ważne
  Litości, panie marszałku!

  Litości, panie marszałku!

  Jerzy Witaszczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Musiałem na chwilę wejść do szpitala Kopernika w Łodzi. Podjechałem ufnie na miejsce, ale okazało się, że zaparkowanie auta to marzenie ściętej głowy.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński

  Jedyny płatny parking, z którego kiedyś korzystałem, został przeznaczony dla pracowników szpitala. Był prawie pusty. Parkingowy bezradnie rozłożył ręce. Jakaś zrozpaczona pani zasuwała terenówką po pasie zieleni między ul. Paderewskiego a szpitalem. Kilka razy wracałem na parking. Wreszcie dostrzegłem samochód, który zwalnia miejsce. Uff, udało się! Wysiadając, wpadłem po kostki w błoto. Koszmar.

  Odpukać - nie jestem pacjentem Kopernika, przed którym nie ma porządnego parkingu. Jak dowieźć chorych na badanie czy na ambulatoryjny zabieg, na przykład do ośrodka onkologicznego? Często ci ludzie ledwo chodzą, nawet pokonanie kilku kroków to dla nich nie lada wysiłek. A jeśli są z Kutna, Radomska czy choćby z Ksawerowa? - tych najczęściej ktoś podwozi autem i czeka kilka godzin, żeby odwieźć do domu.

  Panie marszałku Stępień, litości! Proszę wygrzebać parę groszy na parking przy Koperniku. Jest o wiele potrzebniejszy niż kolejna inwestycja w rodzaju końskiego szlaku czy podobnych pierdół.


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kapitalizm pełną gębą

   Rowerzysta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Ważne żeby szpital zarabiał. Jak nie na śmierci pacjentów, to na parkingu, bo kapcie z folii już się niestety nie sprzedaje. Jeszcze chwila i wprowadzą wejściówki ,

   Zdjęcie autora komentarza
   Moc sprawcza.

   ksantypa_222

   Zgłoś naruszenie treści / 9

   Jaką moc sprawczą ma marszałek województwa łódzkiego? Czy może komuś pogonić kota, by wreszcie szpital Kopernika miał parking samochodowy z prawdziwego zdarzenia? To już druga kadencja Marszałka...rozwiń całość

   Jaką moc sprawczą ma marszałek województwa łódzkiego? Czy może komuś pogonić kota, by wreszcie szpital Kopernika miał parking samochodowy z prawdziwego zdarzenia? To już druga kadencja Marszałka Witolda Stępnia. Szanse na parking są znikome. Głównymi argumentami będzie brak pieniędzy i inne ważniejsze inwestycje dla województwa łódzkiego.
   Ale błagać o litość zawsze można. I pisać na Berdyczów!

   „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.”

   Autor: Johann Wolfgang Goethe

   zwiń

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama