Łódzkie V Jagiellońskie Teatralia rozpoczęte. Impreza potrwa...

  Łódzkie V Jagiellońskie Teatralia rozpoczęte. Impreza potrwa do wtorku, 30 grudnia

  dp

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W niedzielę (28 grudnia) rozpoczęła się już piąta edycja przedsięwzięcia organizowanego przez łódzką Spółdzielnię Mieszkaniową im. Władysława Jagiełły w Jagiellońskim Ośrodku Kultury przy ul. Wspólnej 6. To międzynarodowe spotkanie teatrów z Węgier, Litwy, Włoch i Polski.
  Teatralia zakończy recital Krzysztofa Cwynara

  Teatralia zakończy recital Krzysztofa Cwynara ©Paweł Łacheta

  W niedzielę widzowie zobaczyli przedstawienia reprezentujących gospodarzy Teatru Dzieci Jagiełły i Teatru Na Wspólnej. Można było również spróbować potraw kuchni polskiej. Dzisiaj zaś, od g. 18, będzie można zobaczyć spektakl "M jak Miłość" Teatru Razem z Litwy, na g. 19 zaplanowano degustację kuchni litewskiej i włoskiej, a o g. 19.30 rozpocznie się "KucinAlina" - spektakl kulinarny Aliny Suder z Włoch.

  We wtorek, 30 grudnia, od g. 18, zaprezentuje się Teatr Tańca - Kisbetyar Tancegyuttes z Węgier. Po jego występie, około g. 19, przewidziano degustację kuchni węgierskiej. Jagiellońskie Teatralia zakończy o g. 19.30 recital popularnego łódzkiego piosenkarza, Krzysztofa Cwynara, "Na ten nowy rok". Uroczyste zamknięcie wydarzenia zaplanowano na g. 20.30.

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama