Kolejny sparing PGE GKS Bełchatów może zostać odwołany

  Kolejny sparing PGE GKS Bełchatów może zostać odwołany

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Kadra PGE GKS Bełchatów jest w tej chwili bardzo liczna. Trener Kamil Kiereś będzie miał w kim wybierać w trakcie rundy wiosennej
  1/2
  przejdź do galerii

  Kadra PGE GKS Bełchatów jest w tej chwili bardzo liczna. Trener Kamil Kiereś będzie miał w kim wybierać w trakcie rundy wiosennej ©Dariusz Śmigielski

  Najpierw Pogoń Siedlce, a teraz Korona Kielce? Jest możliwe, że następny mecz sparingowy piłkarzy PGE GKS Bełchatów nie dojdzie do skutku.
  Według podanych w grudniu planów piłkarze PGE GKS Bełchatów w sobotę mieli zagrać mecz sparingowy z Pogonią Siedlce. Mecz nie dojdzie do skutku, bo siedlecki klub ma problemy finansowe i odwołał zgrupowanie w Kleszczowie. Tą samą drogą poszła Korona Kielce.

  Kielczanie już odwołali przyjazd na zgrupowanie, ale na razie nie poinformowali trenera PGE GKS Kamila Kieresia, czy odwołają również sparing. Wiadomo, że trener Ryszard Tarasiewicz chce, by mecz doszedł do skutku, ale może okazać się, że Korony... nie będzie stać na przyjazd do Kleszczowa, bo klubowa kasa jest kompletnie pusta.

  Gdyby okazało się, że kielczanie odwołają mecz, wówczas Kiereś miałby duży problem, bo trudno byłoby mu szybko znaleźć kolejnego sparingpartnera i po raz drugi musiałby zadowolić się grą wewnętrzną. Nie ma wątpliwości, że taka sytuacja skomplikowałaby przygotowania bełchatowian do wiosennych meczów.

  Bełchatowianie na razie są "królami polowania" na rynku transferowym, bo pozyskali już pięciu piłkarzy - Roberta Dadoka, Macieja Małkowskiego, Seweryna Michalskiego, Sebastiana Olszara i Arkadiusza Piecha, a zespół opuścili na razie tylko Michał Renusz i Daniils Turkovs, z których trener Kiereś zrezygnował. Wiadomo, że bełchatowianie myślą jeszcze o kolejnych transferach, co doskonale wróży przed wiosną, bo już widać, że zespół powinien być znacznie mocniejszy.


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama