Budowlani Łódź - Nafta Piła 3:1 [ZDJĘCIA]

Dziennik Łódzki

1/14

Przejdź do

©Maciej Stanik

W poniedziałek w łódzkiej hali Atlas Arena siatkarki Budowlanych Łódź pokonały planowo Naftę Piła 3:1. Zdobyły trzy wymarzone punkty.
    Przebieg pierwszego seta nieco nas przerażał, bo to słaby zespół z Piły wykorzystywał brak koncentracji łodzianek. I goście niespodziewanie wygrali seta do 21. Byliśmy pełni obaw, że znów nie uda się wygrać za pełną pulę...

W drugim secie na szczęście wszystko wróciło do normy. Łodzianki dominowały i wygrały gładko 3:1.

Następny rywal też jest łatwy i też powinien zostać pokonany w Atlas Arenie. KSZO Ostrowiec jest słabszy od naszej drużyny. Liczymy na jeszcze większe wsparcie ze strony kibiców. Warto przychodzić na mecze Budowlanych, bo emocji tu nie brakuje.