Menu Region

Rejowiec: Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej

Rejowiec: Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

JM

3Komentarze Prześlij Drukuj
Prawie 400 wykonawców z terenu województwa lubelskiego uczestniczyło w XVII Regionalnego Przeglądu Piosenki i Przyśpiewki Ludowej w Rejowcu.
Komisja konkursowa po wysłuchaniu 37 zespołów i kapel postanowiła przyznać nagrody dla: Zespołu z Kapelą "Siedliszczanki" z Fajsławic , Kapeli ludowej z Zespołem Śpiewaczym z Trawnik, zespołom: "Brusowianki" ze Starego Brusa, "Sielanki" z Sielca, "Siedliszczanie znad Wieprza", "Koral" z Kamienia, Zespołowi Śpiewaczemu z Kapelą z Honiatycz oraz Kapeli "Siennica" z Siennicy Różanej.

Zespoły oprócz nagrody pieniężnej (po 100 zł) otrzymały pamiątkowe kufelki ufundowane przez Gminę Rejowiec i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Chełmie.


3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

głucha ocena

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

czy tam wśród oceniających miał ktokolwiek słuch ? Impreza sama w sobie ładna i na przyszłość potrzebna ale wyniki stronnicze , może z tego względu że zapożyczyliśmy trochę obyczajów od wschodnich sąsiadów ?

skomentuj

Opinia po przeglądzie

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Obserwator (gość)  •

Przechylam się powyższego komentarza. Nie były nagrodzone zespoły , które były lepsze np. ze Zwierzyńca czy Włodawy. Ponadto sposób przygotowania imprezy jak co roku jest co raz gorszy, np.poczęstunek jak w najgorszym okresie stanu wojennego. Należy podziwiać jedynie ich uczestników którzy chcą uczestniczyć .Oceniający występy nie mają chyba przygotowania zawodowego , a ponadto lekceważą uczestników ( np. przedłużenie przerwy 15 minut na 40 ). Patrząc na inne imprezy tego typu oraz możliwość pozyskania środków finansowych zewnątrz organizatorzy powinni brać przykłady od lepszych od nich.

odpowiedzi (0)

skomentuj

O wreszcie troszeczkę prawdy popieram

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Zakręcony (gość)  •

popieram

odpowiedzi (0)

skomentuj