Odgryzł nos 50-letniemu mężczyźnie gdy turlali się po ziemi....

  Odgryzł nos 50-letniemu mężczyźnie gdy turlali się po ziemi. 39-latek ujawnia szczegóły bójki

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wyszedł z 50-latkiem na dwór, bo chciał z nim porozmawiać. Jednak zamiast rozmowy doszło do bójki. 39-letni mężczyzna, który odgryzł nos swojemu przeciwnikowi, ujawnił szczegóły całego zajścia.
  Nos 50-latka zostanie poddany rekonstrukcji

  Nos 50-latka zostanie poddany rekonstrukcji ©x-news

  Choć oskarżony 39-latek podczas poprzednich rozmów z policjantami twierdził, iż nie pamięta szczegółów zajścia, wobec prokuratora nagle odzyskał pamięć. Złożył szczegółowe wyjaśnienia, w których ujawnia szczegóły bójki z 15 stycznia.

  - Podał, że po opuszczeniu pubu, gdzie ze znajomymi kobietami spożywał alkohol, miał zamiar porozmawiać z 50-latkiem; został jednak przez niego uderzony w twarz, a następnie kopnięty w kolano - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej. - Ugryzł napastnika w nos, gdy razem z 50-latkiem „turlali” się po ziemi, a ponieważ ten przytrzymywał mu ręce, nie mógł się inaczej bronić.

  Przypominajmy, że mężczyzna którego nos odgryzł 39-latek uciekł ze szpitala. Do lekarzy zgłosił się kilka dni później. Jego nos zostanie poddany rekonstrukcji.

  39-latek usłyszał zarzut dotyczący spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci istotnego, trwałego zeszpecenia 50-letniego mężczyzny. Może za to trafić nawet na 10 lat do więzienia.

  - Trwa postępowanie dowodowe w tej sprawie - podkreśla prokurator Kopania. - Przesłuchiwani są świadkowie. Niebawem powołany zostanie biegły, który pomoże dokonać jednoznacznej oceny obrażeń doznanych przez pokrzywdzonego.

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No i

  k.rwa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  kogo to interesuje, kmioty z DŁ?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Moja rada i pytanie

  Romek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Nie czytaj jak cie nie interesuje. Podpisałeś k.rwa. Czy dobrze się domyślam, że w miejscu kropki po literze k jest litera u?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo