Ważne
  Powstała Partia Dzielny Tata. Nowak: Mówimy stop...

  Powstała Partia Dzielny Tata. Nowak: Mówimy stop teoretycznemu państwu [VIDEO]

  Krzysztof Marczyk/AIP

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Zenon Nowak

  Zenon Nowak ©AIP

  Partia Dzielny Tata oficjalnie weszła na polską scenę polityczną. Ugrupowanie wystawi kandydata w wyborach prezydenckich, którym będzie lider partii, Zenon Nowak. Kolejnym celem będzie przekroczenie progu w wyborach parlamentarnych.
  Zenon Nowak

  Zenon Nowak ©AIP


  AIP

  - Mówimy stop teoretycznemu państwu - mówi Agencji Informacyjnej Polskapresse Zenon Nowak, lider partii Dzielny Tata. - Mamy wiedzę na wiele poważnych spraw, które są ukrywane. To nie będzie partia związana tylko z problemami ojców, ale z problemami całego państwa polskiego. Mamy szereg ekspertów, profesorów, doktorów habilitowanych, to nie są osoby przypadkowe, ale do tej pory nie mieli siły przebicia i nie zgadzali się z ideologią platformy obywatelskiej - dodaje.

  Nowe ugrupowanie wystawi kandydata w zbliżających się wyborach prezydenckich. Będzie nim lider partii Zenon Nowak. - Nie jestem przypadkową osobą. Startowałem do Sejmu z list Solidarnej Polski, przyglądałem się pracy posłów z bliska i mam szeroką wiedzę na wiele tematów - tłumaczy.

  Do tej pory Nowak zajmował się przede wszystkim walką o prawa ojców w ramach stowarzyszenia dzielnytata.pl, ale liczy na spore poparcie. - Nie musimy przekonywać wyborców, bo my już ich mamy - powiedział AIP. - Ludzie czekali na partię, która zajmie się polityką rodzinną, gospodarką i suwerennością państwa polskiego. Mamy inny sposób na państwo, więc myślę że będziemy mieli wielu wyborców. Gdyby były problemy w trakcie wyborów do sejmu to stworzymy koalicję. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy trudno o tym mówić.

  Rozmawiałem z niektórymi politykami, ale nie będę ujawniać nazwisk, bo to jeszcze nie czas i pora - wyjaśnia lider partii.

  Główne założenia ugrupowania Dzielny Tata zakładają: walkę z dyskryminacją ojców w walce o prawo do opieki nad dziećmi, pomoc ofiarom "niesprawiedliwości sądów", zwalczanie afer gospodarczych i sprzeciw wobec "wyprzedawania majątku narodowego".

  W zeszłym roku Zenon Nowak wraz z kilkoma innymi działaczami stowarzyszenia dzielnytata.pl okupowali przez kilka miesięcy Sejm. To tam powstała inicjatywa założenia partii Dzielny Tata. - Mieliśmy cztery namioty, które nazywaliśmy naszą ambasadą. Tam narodził się pomysł powstania partii i tam zaczęliśmy zbierać podpisy. Politycy przechodząc śmiali się z nas, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni - dodaje Nowak.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   Tylko Prawo i Sprawiedliwość

   Jarek Polak

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

   " Premier Kopacz to trzy poziomy niżej niż Jarosław Kaczyński. Potrafi tylko czytać z kartki " - powiedział pan poseł Adam Hofman, były rzecznik PiS. Wypowiedź pana posła Hofmana wywołała...rozwiń całość

   " Premier Kopacz to trzy poziomy niżej niż Jarosław Kaczyński. Potrafi tylko czytać z kartki " - powiedział pan poseł Adam Hofman, były rzecznik PiS. Wypowiedź pana posła Hofmana wywołała histeryczne oburzenie mainstreamowych mediów. Czy słuszne ?
   Rodacy !
   Niekwestionowany przywódca polskich środowisk patriotycznych, a przed 1989 rokiem czołowy przedstawiciel podziemia niepodległościowego.
   Błyskotliwy wizjoner, który przewidział wszystkie patologie charakteryzujące transformację ustrojową w Polsce. Charyzmatyczny lider partyjny aktywnie uczestniczący w naszym życiu politycznym już od 25 lat.
   Starannie wykształcony doktor prawa, którego wiedza oraz zawodowe doświadczenie predestynują do najważniejszych stanowisk w państwie.
   Niezwykle doświadczony polityk, były premier utrzymujący aktywne i rozbudowane kontakty z przywódcami z całego świata.
   A przede wszystkim zaangażowany państwowiec który zrezygnował ze świetnie zapowiadającej się kariery prawniczej aby służyć Polsce.
   Rodacy !
   Z faktami się nie walczy.
   Z faktami się nie polemizuje.
   Fakty mówią same za siebie.
   Pan Premier Jarosław Kaczyński przerasta tzw. polską klasę polityczną co najmniej o głowę.
   Pan Premier Jarosław Kaczyński to jedyny polityk który jest w stanie zmienić Polskę.
   Zwyciężymy ! https://www.facebook.com/pages/Polak-popiera-Jarka/781127718617897zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czekam na rządy Jarosława Kaczyńskiego!

   spokojny

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Czekam na rządy Jarosława Kaczyńskiego.
   Na pewno od razu obniży podatki i ceny, jednocześnie podnosząc zarobki i zasiłki.
   Szkoda tylko, że on też nie wie jak to zrobić.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Chłopaki – podoba mi się to

   spokojny

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   Dobre. Chłopaki – podoba mi się to. Każdy zakłada ruch popierania samego siebie czyli pan Nowak sam się wystawia na kandydata i sam na siebie głosuje. Była już PBTWzTŁ (Partia Bab Trzeciego Wieku z...rozwiń całość

   Dobre. Chłopaki – podoba mi się to. Każdy zakłada ruch popierania samego siebie czyli pan Nowak sam się wystawia na kandydata i sam na siebie głosuje. Była już PBTWzTŁ (Partia Bab Trzeciego Wieku z Trzecią Łechtaczką) PPPP (Polska Partia Przyjaciół Piwa) i PPPM (Polska Partia Przyjaciół Magnetowidów). Teraz tacierzyńscy zakładają swoją partię – Dzielny Tata.

   A ja też jeszcze parę partyjek założę – Dobry Wujek, Fajna Ciocia, Młoda Babcia, Sympatyczne Kuzyneczki i Splajtowani Frankowicze. Może być? Będzie 40 milionów partii i jak zrobimy wejście smoka to już z niego nie wyjdziemy tylko będziemy się między tymi partyjkami miotać. Dobre?zwiń

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama