Witaszczyka przegląd tygodnia

  Witaszczyka przegląd tygodnia

  Jerzy Witaszczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Witaszczyka przegląd tygodnia

  ©Grzegorz Gałasiński

  Piątek.
  W Nanjing w Chinach działał bank, w którym wszystko wyglądało jak w prawdziwym - pisze Reuters. Klienci, którzy stracili 200 mln juanów (120 mln zł), dziwią się, że władze pozwoliły przez rok na jego funkcjonowanie. Szanowni Chińczycy, zapraszamy do Polski - tutaj różne ambergoldy i pomocne pożyczki jawnie okradały ludzi jeszcze dłużej.

  Sobota.
  - Przyjmiecie Turcję do Unii Europejskiej czy jesteście islamofobami? - pyta europejskich polityków Erdogan, prezydent Turcji. Niestety, na to proste pytanie europolitycy nie mają prostej odpowiedzi. Inna sprawa: na co Turcji eurokołchoz?

  Niedziela.

  Na policję w Nidzicy przyszedł młody człowiek, by zgłosić zagubienie telefonu, a tam już telefon na niego czekał! I to było najgorsze, co mogło go spotkać. Wcześniej bowiem napadł na starszą panią - komórka wypadła mu podczas szarpaniny. Jak widać głupich nie sieją, sami się rodzą.

  Poniedziałek.
  Sławomir Nitras, doradca pani premier, stwierdził w RMF FM, że przyczyną kłopotów rządu jest zima. Zima? Jaka zima? Kłopoty z powodu zimy to miał Gierek w 1979.

  Wtorek.
  W Libii po obaleniu z pomocą Zachodu tyrana Kadafiego rozkwita prawdziwa demokracja: 8 osób, w tym 5 obcokrajowców, zginęło w ataku dżihadystów na hotel w Trypolisie.

  Środa.
  Dziennikarz austriackiego "Heute" Erich Nuler ma Komorowskiemu za złe, że w Auschwitz nie wspomniał o współudziale Polaków w zbrodniach. Kto da w pysk pismakowi?

  Czwartek.
  Statystyczny obywatel III RP ma do spłacenia 27750 zł, mimo że nie brał kredytu ani w PLN, ani we frankach. To kolejne rządy tak go urządziły.


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama