Ważne
  Nowe logo i sponsor rugbistów Master Pharm Budowlani...

  Nowe logo i sponsor rugbistów Master Pharm Budowlani [ZDJĘCIA]

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Nowe logo i sponsor rugbistów Master Pharm Budowlani [ZDJĘCIA]
  1/11
  przejdź do galerii
  Rugbiści Master Pharm Budowlani to wizytówka naszego sportu. Walczą o mistrzostwo i proszą miasto o bazę dla swej dyscypliny.
  W gościnnych progach Bierhalle Manufaktura odbyła się w czwartek kolejna konferencja rugbistów Master Pharm Budowlani Łódź.

  Działacze klubu rugby mieli bardzo dobre informacje do przekazania. Po pierwsze właśnie gospodarz miejsca, czyli Bierhalle Manufaktura, to świetne miejsce, które polecamy każdemu zostało sponsorem naszych rugbistów. Menedżer Aleksandra Niewiadomska otrzymała ciężki prezent - koszulkę rugbisty do powieszenia na ścianę od dyrektora klubu Budowlani Mirosława Żórawskiego.


  Prezes Krzysztof Serafin przedstawił, że nowa spółka prowadząca klub nosi nazwę Budowlani rugby SA. Jest też nowe logo klubu. W ekstralidze nadal oczywiście nasi rugbiści będą występować po nazwą Master Pharm Budowlani Łódź. Firmę Jacka Franasika należy kochać w łódzkim środowisku rugby. Szef tytularnego sponsora też był na konferencji. Chwała firmie Master Pharm, że tak godnie wspiera łódzkich rugbistów.

  Podkreślono bardzo istotne wsparcie Dalkii, czyli Veolii, i wsparcie Urzędu Miasta Łodzi.

  Rugbiści słusznie po raz setny proszą miasto o miejsce, gdzie będą mogli czuć się, jak u siebie. Paradoksalnie mogą być mistrzem Polski bez własnego stadioniu. To dramat!

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "Nowe logo i sponsor rugbistów Master Pharm Budowlani"

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Drobna uwaga: nieodmiennie irytują mnie reklamy sponsorskie drukowane na koszulkach w prostokątach. Powodują, że koszulka wygląda jak słup ogłoszeniowy. Czy naprawdę tak wiele musiałby jakiś...rozwiń całość

   Drobna uwaga: nieodmiennie irytują mnie reklamy sponsorskie drukowane na koszulkach w prostokątach. Powodują, że koszulka wygląda jak słup ogłoszeniowy. Czy naprawdę tak wiele musiałby jakiś sponsor poświęcić, gdyby zblendował nieco brzegi z samą koszulką, albo odwrócił wręcz nieco kolorystykę logotypu tak, aby nazwa i symbol pojawiały się bezpośrednio na koszulce, a nie na "białej karteczce"? Myślące poważnie o własnym signage firmy mają zawsze 2-3 wersje kolorystyczne tak, jak każda modna osoba ma co najmniej parę koszulek w różnych kolorach w celu dopbrania do reszty stroju.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama