Ważne
  Łódź: Światowy Dzień Chorego w szpitalach i przychodniach

  Łódź: Światowy Dzień Chorego w szpitalach i przychodniach

  aga

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łódź: Światowy Dzień Chorego w szpitalach i przychodniach
  1/2
  przejdź do galerii
  Darmowe badania i rozmowy z ekspertami czekają na łodzian z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego. Obchody organizuje szpital im. K. Jonschera w Łodzi.
  Dla pacjentów zaplanowano szereg akcji. W poradni przy ul. Leczniczej 6 będzie możliwość zbadania swojego ciśnienia, poziomu cholesterolu, stężenia cukru, sprawdzenia wagi ciała i skorzystania z dermokonsultacji. W międzyczasie odbędą się spotkania m.in. z farmaceutami, rzecznikiem osób niepełnosprawnych, koordynatorem ds. pacjentów, przedstawicielami NFZ i lekarzami z poradni.

  Walentynki 2015: wierszyki na walentynki. Walentynkowe życzenia miłosne dla dziewczyny i chłopaka

  Eksperci opowiedzą m.in., jak otrzymać skierowanie do sanatorium, jak skorzystać z tzw. zwrotów. W trakcie spotkania będą też wydawać login do ZIP, czyli zintegrowanego informatora pacjenta. A Stowarzyszenie Taoistyczne Tai Chi w Polsce zaprezentuje pokaz sztuk wewnętrznych.

  Prezent na Walentynki 2015. Prezent na Walentynki dla niego i dla niej. Co na Walentynki?

  Każdy uczestnik spotkania otrzyma też pudełko życia wraz z informacją jak wypełnić ankietę. Z okazji Światowego Dnia Chorych rozdanych będzie 300 pudełek.

  ZOBACZ TEŻ:"Pudełko życia" dla pacjentów szpitala im. Jonschera w Łodzi [ZDJĘCIA]

  Pacjenci, którzy leczą się w placówce przy ul. Milionowej 14 oraz przy ul. Przyrodniczej 7/9 mogą wziąć udział w mszy świętej. W szpitalu przy ul. Przyrodniczej zostanie odprawiona o godz. 11, a przy ul. Milionowej o godz. 18.

  Walentynki 2015. Gdzie na Walentynki? Zobacz romantyczną mapę Polski

  Walentynki 2015 w Łodzi. Gdzie na Walentynki? Imprezy, koncerty, atrakcje

  WALENTYNKI 2015: Wierszyki na Walentynki, prezent na Walentynki, Walentynki w Łodzi - tu znajdziesz wszystko!
  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl
  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dzień Chorego

   niby idiotka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Chory niech będzie traktowany jak Chory Człowiek a nie Idiota, to już będzie milowy krok w podejściu personelu medycznego szpitali a zwłaszcza przychodni do pacjentów.Mam wrażenie,że pacjenci...rozwiń całość

   Chory niech będzie traktowany jak Chory Człowiek a nie Idiota, to już będzie milowy krok w podejściu personelu medycznego szpitali a zwłaszcza przychodni do pacjentów.Mam wrażenie,że pacjenci traktowani są nakazowo lub protekcjonalnie jak ludzie z niższych warstw społecznych bo "ogólnie wiadomo,że inteligentni to są jedynie lekarze" a reszta to "biedni prostacy".zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama