Ważne
  Marcowe wydarzenia kulturalne w Łodzi: Night Of The Proms,...

  Marcowe wydarzenia kulturalne w Łodzi: Night Of The Proms, Perfect oraz dwa koncerty Violetty

  dp

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Marcowe wydarzenia kulturalne w Łodzi: Night Of The Proms, Perfect oraz dwa koncerty Violetty
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©mat. prasowe

  Night Of The Proms z udziałem takich gwiazd, jak Kim Wilde, Katie Melua, Mark King, John Miles, Tony Henry, Kombii oraz dwa koncerty Violetty to będą największe wydarzenia marca w Łodzi.
  Przedsięwzięcia odbędą się w Atlas Arenie, odpowiednio - 21 i 29 marca. Wśród imprez wymienionych przez Urząd Miasta Łodzi są również: koncert zespołu Hey w Wytwórni (6 marca), Łódzki Maraton Bachowski (Akademia Muzyczna, 6, 8 i 10 marca), rozpoczynający się 7 marca Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, koncert zespołu Perfect w Atlas Arenie (8 marca), występ Ala Di Meoli w Wytwórni (13 marca), Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa (13-15 marca), Siestę z Marią Andrade (21 marca) i Kult akustycznie (26 marca) w Wytwórni oraz festiwal Dotknij Teatru od 27 marca.

  W marcu odbędą się też m.in. Łódzkie Targi Edukacyjne, Targi Turystyczne "Na Styku Kultur", Targi Rowerów i Turystyki Rowerowej, Węzeł Energii w EC1, koncert Artura Rojka i Jarmark Wielkanocny.


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama