Wino-Granie w Wytwórni. Wygraj bilety na koncert Mikromusic...

  Wino-Granie w Wytwórni. Wygraj bilety na koncert Mikromusic Acoustic Trio

  Aida Stępniak, mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wino-Granie w Wytwórni. Wygraj bilety na koncert Mikromusic Acoustic Trio
  1/2
  przejdź do galerii

  ©mat. promocyjne

  "Wino-Granie" jest akcją mającą na celu wzbogacanie wiedzy na temat wina i upowszechnianie kultury jego picia oraz stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi ludźmi. W jej ramach w łódzkim klubie Wytwórnia w sobotę, 28 lutego, wystąpi Mikromusic Acoustic Trio. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
  Zespół Mikromusic to wrocławska formacja, która swą debiutancką płytę wydała w 2006 roku. Zespół tworzą Natalia Grosiak (wokal), Dawid Korbaczyński (gitara), Robert Szydło (gitara basowa), Robert Jarmużek (piano), Adam Lepka (trąbka i instrumenty perkusyjne) oraz Łukasz Sobolak (perkusja). Obecnie mają na koncie pięć albumów oraz DVD koncertowe "Mikromusic w eterze".

  W Łodzi zespół wystąpi w okrojonym składzie, tworzącym Mikromusic Acoustic Trio, stworzonym z myślą o kameralnych scenach niemieszczących pełnego składu.
  Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło grając na gitarze, ukulele i kontrabasiku poziomym przedstawią akustyczne piosenki opowiadające o uniwersalnych wartościach i problemach, takich jak tęsknota za dobrem i naturą, przemijanie, śmierć i koniec wszechświata.

  Koncert odbędzie się w sobotę (28 lutego) o godz. 20 w klubie Wytwórnia przy ulicy Łąkowej 29. Jeśli chcecie wybrać się na Wino-Granie, napiszcie jakie wino pasuje najlepiej do muzyki Micromusic. Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przesyłać na adres: konkursy@dzienniklodzki.pl. Na zgłoszenia czekamy do godz. 16 (27 lutego). Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.
  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Gmina na Szóstkę

   Gmina na Szóstkę