Mariusz Jakus i Michał Piela na planie niezależnej komedii...

  Mariusz Jakus i Michał Piela na planie niezależnej komedii "Nerd" [ZDJĘCIA]

  Łukasz Kaczyński

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Mariusz Jakus i Michał Piela na planie niezależnej komedii "Nerd" [ZDJĘCIA]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Kasprzak

  Zakończyły się tzw. dokrętki, czyli ostatnie dodatkowe zdjęcia, do niezależnej komedii "Nerd", która opowiada o uzależnionym od internetu chłopaku (gra go Artur Schmidt, również reżyser filmu). Ostatnie klapsy padły w przestrzeniach studia Se-ma-for Produkcja Filmowa, znajdującego się na terenie kompleksu EC-1. Na potrzeby filmu powstała tam m.in. dżungla.
  Tego dnia na planie pojawili się dwaj aktorzy, których różni niemal wszystko - od warunków fizycznych po dorobek. Mowa o jednym z czołowych aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, Mariuszu Jakusie, i Michale Pieli, najbardziej znanym z roli aspiranta Nocula w serialu "Ojciec Mateusz".

  Mariusz Jakus zasłynął z roli "Tygrysa", byłego kryminalisty i dowódcy kompanii w filmowym dramacie "Samowolka" w reż.
  Feliksa Falka. Głośno było też o jego roli w "Symetrii" w reż. Konrada Niewolskiego, w której wcielił się w "Kosiora", darzonego szacunkiem członka więziennej "grypsery". Popularność przyniosła aktorowi też rola "Mongoła" w serialu telewizyjnym "Czas honoru".

  Na planie towarzyszył Jakusowi Michał Piela, którego na dużym ekranie można było niedawno oglądać w filmie "Być jak Kazimierz Deyna", a ostatnio trafił do obsady "11 minut", nowego filmu pracującego w USA, a urodzonego w Łodzi reżysera Jerzego Skolimowskiego (w obsadzie są m.in. Rutger Hauer, Andrzej Chyra oraz Marek Kondrat, który kilka lat temu deklarował, że rzuca aktorstwo).

  W "Nerdzie" Jakus i Piela wcielili się w agentów, parających się ściganiem osób, które nie płacą za usługi internetowe. To właśnie przerwanie łączność komputera z internetem jest powodem, dla którego Norbert, czyli tytułowy "nerd" (słowo to oznacza tyle speca od komputerów, co osobę aspołeczną) musi odważyć się na konfrontację ze światem.

  Tydzień wcześniej na planie filmu pojawiła się Katarzyna Figura, która wciela się w matkę Norberta. Premiera "Nerda" ma się odbyć jeszcze w tym roku.

  ZOBACZ WIĘCEJ: Katarzyna Figura na planie niezależnej komedii łódzkich filmowców [ZDJĘCIA]


  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama