Łódzkie Targi Edukacyjne 2015. Zobacz, jakie atrakcje...

  Łódzkie Targi Edukacyjne 2015. Zobacz, jakie atrakcje czekają na zwiedzających [ZDJĘCIA]

  mach

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Łódzkie Targi Edukacyjne 2015. Zobacz, jakie atrakcje czekają na zwiedzających [ZDJĘCIA]
  1/19
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Kasprzak

  W czwartek (5 marca) rozpoczęły się Łódzkie Targi Edukacyjne. Największa tego typu impreza w regionie to ponad 130 stoisk przede wszystkim szkół ponadgimnazjalnych i uczelni, nie tylko z naszego województwa.
  Duże stoiska mają Uniwersytet Łódzki, partner imprezy, oraz Politechnika Łódzka kusząca tegorocznych maturzystów hasłem "zacał(k)ujemy Łódź". W hali przy al. Politechniki 4 ze swoim stoiskiem zameldowała się także m.in. Wojskowa Akademia Techniczna, gdzie można spotkać przystojnych mundurowych, zresztą moda na wojsko trwa także w łódzkich ogólniakach, bo część z nich jako strategię na rozwój szkoły wybrało otwieranie klas wojskowych lub policyjnych.


  W piątek (6 marca) Łódzkie Targi Edukacyjne można zwiedzać w godz. 9-18. Dla grup zorganizowanych wstęp jest darmowy, indywidualni zwiedzający płacą 2 zł. Za tą cenę można m.in. sprawdzić swoją reakcję na dachowanie (w hali stoi auto na specjalnej instalacji umożliwiającej obroty), a wychowanki szkół kosmetycznych oferują swoje usługi w dziedzinie zabiegów upiększających. Na targach nie znajdziemy stoisk wszystkich łódzkich szkół ponadgimnazjalnych (brakuje części tych czołowych), ale w zamian zwiedzający może m.in. napić się łódzkiej kranówki na stoisku miejskich wodociągów.

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Targi

   filip (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Szkoda że nie w sobotę i niedzielę jak nie mam zajęć.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo