Ważne
  Janusz Korwin-Mikke: Mamy do czynienia z bandą oszołomów,...

  Janusz Korwin-Mikke: Mamy do czynienia z bandą oszołomów, która chce wszystkich zaszczepić [VIDEO]

  materiały prasowe

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Konferencja Janusza Korwin-Mikkego
  1/4
  przejdź do galerii

  Konferencja Janusza Korwin-Mikkego ©materiały prasowe

  W piątek pod Wojewódzkim Szpitalem Zakaźnym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa europosła Janusza Korwin-Mikkego, posła Przemysława Wiplera oraz Konrada Berkowicza – rzecznika prasowego kampanii prezydenckiej. Podczas konferencji politycy Partii KORWiN skomentowali sprawę przymusu szczepień.
  - W sprawie szczepionek mamy do czynienia z bandą pozornych oszołomów, którzy chcą wszystkich zaszczepić. Pozornych, bo ludzie, którzy chcą nas wszystkich zaszczepić, są przekupieni przez firmy farmaceutyczne (…) – mówił Janusz Korwin-Mikke. - Nie wiemy, jakie będą skutki szczepionek za jedno, dwa pokolenia. Niedopuszczalnym jest, żeby w ten sposób igrać z życiem narodu i zmuszać do tego ludzi, którzy nie chcą się szczepić.

  AKCJA PARTII KORWIN #DZIĘKUJĘKOMOROWSKIEMU. "ZA GAFY, ZA WYŻSZY VAT I AKCYZĘ..." [ZDJĘCIA]
  - Zmuszanie ludzi, żeby się szczepili, jest łamaniem podstawowych praw człowieka, podstawowych praw rodziców. Ostrzegam, że jeżeli będą przypadki, że szczepionka komuś zaszkodzi, będziemy pomagali tym ludziom oskarżyć państwo i walczyć o odszkodowanie. Ale oczywiście, szczepionki mogą być również bardzo korzystne, to jest zupełnie inna sprawa. Ne wolno natomiast ludzi do nich zmuszać! To są ich dzieci, a nie dzieci państwowe - dodał Janusz Korwin-Mikke.

  Czytaj także: Janusz Korwin-Mikke: To rodzice powinni decydować, kiedy ich dziecko pójdzie do szkoły [VIDEO]

  - (…) W trakcie ostatnich tygodni rozpoczęła się ogromna kampania lobbingowa, której celem jest atak na tych rodziców, którzy bojąc się o swoje dzieci, stawiają opór przymusowi szczepień – mówił poseł Przemysław Wipler. - Ci rodzice mogą liczyć na nasze wsparcie. Nasz kandydat na prezydenta Janusz Korwin-Mikke zawetuje jakiekolwiek przepisy ustaw, które miałyby dyskryminować te rodziny. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach pojawiły się bardzo absurdalne pomysły np., żeby niezaszczepionych dzieci w ogóle nie przyjmować do szkół albo żeby bardzo radykalnie podnieść kary, które już w chwili obecnej mogą wynieść nawet 50 tysięcy złotych w przypadku odmowy szczepienia. My jesteśmy za zniesieniem przepisów, które sankcjonują i karzą za nieszczepienie.

  Czytaj także: Janusz Korwin-Mikke w Rzeszowie: Ułaskawię alimenciarzy, pijanych rowerzystów i jarających trawkę

  - Prezydent Janusz Korwin-Mikke będzie wetował jakiekolwiek tego typu przepisy. A ludzie, którzy mieliby być karani za to, że odmówili szczepienia swoich dzieci, mogą liczyć na nasze wsparcie w każdym wymiarze - dodał Wipler.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obowiązkowa lobotomia dla dzieci

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 30

   Dla wszystkich którzy chcą zmuszać innych siłą i przemocą aby prowadzili swoje dzieci na szczepienia będąc przekonanymi o ich nieskuteczności i szkodliwośc (autyzm, choroby autoimmunologiczne)...rozwiń całość

   Dla wszystkich którzy chcą zmuszać innych siłą i przemocą aby prowadzili swoje dzieci na szczepienia będąc przekonanymi o ich nieskuteczności i szkodliwośc (autyzm, choroby autoimmunologiczne) należy zalecić obowiązkową lobotomię dla nich i ich dzieci. http://historia.newsweek.pl/rozpruwacze-ludzkich-mozgow,84685,1,1.htmlzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama