Jeśli podejrzewasz u dziecka autyzm, możesz bezpłatnie...

  Jeśli podejrzewasz u dziecka autyzm, możesz bezpłatnie skonsultować to ze specjalistą

  Agnieszka Jędrzejczak

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Jeśli podejrzewasz u dziecka autyzm, możesz bezpłatnie skonsultować to ze specjalistą
  1/2
  przejdź do galerii

  ©www.sxc.hu

  Nawet dwa lata może trwać diagnozowanie dziecka chorego na autyzm. W Łodzi rodzice mogą skorzystać z darmowych konsultacji.
  Rodzice, którzy podejrzewają u dziecka problemy z rozwojem, mogą skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów. W Łodzi otwarto specjalny punkt konsultacyjny, który ma skrócić drogę do postawienia diagnozy - czy dziecko ma autyzm, czy nie.

  - Ideą jest jak najwcześniejsze wykrycie zaburzeń rozwojowych i rozpoczęcie terapii, by dać dziecku szansę na lepsze życie - mówi Marta Jaźwiec, terapeuta z Alea Centrum Terapii Autyzmu.


  Droga od zauważenia pierwszych niepokojących symptomów do postawienia ostatecznej diagnozy jest długa.

  Może trwać nawet dwa lata, co znacznie zmniejsza szansę na poprawę stanu zdrowia dziecka. Teraz każdy rodzic, zaniepokojony rozwojem swojego malucha, będzie mógł szybko uzyskać pomoc specjalistów.

  Konsultacje są bezpłatne, a rodzice mogą zapisać na nie swoje dziecko, dzwoniąc pod nr 690 306 334. Dodatkowo w każdy poniedziałek w godz. 17 - 20 pod telefonem dyżuruje terapeuta, który udziela porad rodzicom i opiekunom osób już zdiagnozowanych.


  Źródło:x-news.pl
  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   specjaliści

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   cudowne miejsce , nieoceniona pomoc , najlepsi specjaliści ,chodzimy z synem ,polecamy

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   takiej terapeutki ze świecą szukać

   agnieszka woźniak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   mój syn ma autyzm w Łodzi to jedyne ( i najlepsze )miejsce pomagające dzieciom zaraz po diagnozie i jedyne takie miejsce gdzie autyzm leczy się kompleksowo ,nie ograniczając się tylko do terapii...rozwiń całość

   mój syn ma autyzm w Łodzi to jedyne ( i najlepsze )miejsce pomagające dzieciom zaraz po diagnozie i jedyne takie miejsce gdzie autyzm leczy się kompleksowo ,nie ograniczając się tylko do terapii behawioralnej,my najpierw korzystaliśmy z programu dla dzieci tuż po diagnozie autyzm stop i syn zrobił w ciągu pół roku takie postępy,że ciężko uwierzyć że to to samo dziecko,teraz chodzimy na muzykoterapię i syn się nie może doczekać aż tam pojedziemy,Pani Marta wyjątkowa osoba,bardzo ciepła ,zawsze chętnie pomoże,ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie,cały zespół pracuje z oddaniem i atmosfera jest cudowna,widać,że zależy im na dzieciach,anioły nasze!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama