Ważne
  "Bild": Andreas Lubitz miał zostać ojcem. Kathrin Goldbach...

  "Bild": Andreas Lubitz miał zostać ojcem. Kathrin Goldbach urodzi dziecko pilota Germanwings

  Sylwia Arlak (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  28-letni Andreas Lubitz, drugi pilot Airbusa A320, miał zostać ojcem. Jak informuje „Bild”, partnerka pilota, 26-letnia nauczycielka Kathrin Goldbach dwa tygodnie przed katastrofą dowiedziała się, że jest w ciąży z Lubitzem.
  Dzień przed śmiercią, po 7 latach związku, pilot miał zerwać z dziewczyną. Ich relację dziennik określa jako mocno burzliwą, głównie ze względu na porywczy charakter mężczyzny. Andreas Lubitz miał mówić Kathrin Goldbach jak ma się zachowywać, w co ubierać, czy też z którymi mężczyznami rozmawiać.
  W trakcie trwania ich związku, mężczyzna miał również utrzymywać romans ze stewardesą linii Germanwings. Jak przyznała 26-latka, Lubitz miał duże problemy ze złością. Wielokrotnie zdarzało mu się podnosić na nią głos.

  DEPRESJA CZARNEGO PSA I WSZYSTKIE DEMONY ANDREASA LUBITZA. DLACZEGO PILOT WYBRAŁ ŚMIERĆ?


  Tymczasem śledczy wciąż prowadzą poszukiwania drugiej czarnej skrzynki i szczątków ofiar. Do tej pory udało się zidentyfikować już ponad połowę ze 150 osób, które znajdowały się na pokładzie. Odnalezienie drugiej skrzynki pomoże ustalić, czy dodatkowo nie doszło do awarii Airbusa. Niewykluczone jednak, że mogła się ona rozbić. Już wcześniej znaleziono jej obudowę.

  Zapis pierwszej czarnej skrzynki Airbusa A320 ujawnił, że do katastrofy doprowadził drugi pilot Andreas Lubitz. Mężczyzna leczył się psychiatrycznie. Podczas policyjnej rewizji w domu pilota, znaleziono podarte zwolnienia lekarskie, datowane na dzień katastrofy. Dokumenty te nie dotarły do pracodawców Lubitza. W mieszkaniu znaleziono też dokumentację medyczną, która sugeruje, iż 28-latek był chory. W oświadczeniu nie sprecyzowano o jaką chorobę chodzi.

  ANDREASA LUBITZ ZAPLANOWAŁ ZAMACH? WSTRZĄSAJĄCE WYZNANIE BYŁEJ DZIEWCZYNY PILOTA GERMANWINGS


  Samolot rejsu 4U9525 leciał z Barcelony w Hiszpanii do niemieckiego Dusseldorfu. Załoga nie nadała sygnału S.O.S. Na pokładzie znajdowało się 144 pasażerów i 6 członków załogi: 72 Niemców, 35 Hiszpanów, dwóch Australijczyków, dwóch Argentyńczyków, dwóch Irańczyków, dwóch Amerykanów i dwóch Wenezuelczyków. Na pokładzie byli także obywatele Wielkiej Brytanii, Holandii, Kolumbii, Meksyku, Japonii, Danii, Belgii i Izraela. Wciąż nie można określić narodowości niektórych osób. Nikt nie przeżył.

  ANDREAS LUBITZ | KIM BYŁ CZŁOWIEK, KTÓRY ROZTRZASKAŁ SAMOLOT LINII GERMANWINGS W APLACH

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Sprawca

   myślący (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

   Jest znany, nagłosniony, wdrukowany i osadzony.
   Jesli po jakimś czasie okaże sie, że naprawdę katastrofe spowodowly usterki starego samolotu to i tak tej wiadomości nie rozpowszechnią i Airbus nie...rozwiń całość

   Jest znany, nagłosniony, wdrukowany i osadzony.
   Jesli po jakimś czasie okaże sie, że naprawdę katastrofe spowodowly usterki starego samolotu to i tak tej wiadomości nie rozpowszechnią i Airbus nie poniesie szwanku na opinii.
   Absolutnie nie wierzę w samobójstwo pilota.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pilot

   Sprawca popełnił samobójstwo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Aby obniżyć pułap, należy w tym samolocie pokręcić specjalną gałką na kokpicie. Gdyby pilot zemdlał, to oparłby się np. o wolant, ale nie ma technicznej możliwości, żeby przekręcił tę gałkę....rozwiń całość

   Aby obniżyć pułap, należy w tym samolocie pokręcić specjalną gałką na kokpicie. Gdyby pilot zemdlał, to oparłby się np. o wolant, ale nie ma technicznej możliwości, żeby przekręcił tę gałkę. Dlatego jeżeli 1) zamknął drzwi; 2) nie otwierał ich na wezwanie 3) nie odpowiadał na wezwania, ale oddychał swobodnie to oznacza, że popełnił samobójstwo. Wiara tu nie ma nic do rzeczy, są nagrania rejestratora i są faktu "techniczne".zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   inna

   inna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   To nie bylo zadne samobojstwo tylko masowe morderstwo zaplanowane z zimną krwią! !!

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Prenumerata cyfrowa Dziennika Łódzkiego. Kup już teraz >>

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama