Ważne
  Jaka była przyczyna śmierci Roberta Leszczyńskiego? Są...

  Jaka była przyczyna śmierci Roberta Leszczyńskiego? Są wstępne wyniki sekcji zwłok [VIDEO]

  Marcin Dobski (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  W środę odbyła się sekcja zwłok dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego. Znane są już wstępne wyniki. Dziennikarz zmarł 1 kwietnia z niewyjaśnionych przyczyn.
  Robert Leszczyński

  Robert Leszczyński ©Fot. TVN24/x-news

  Środowa sekcja zwłok wykluczyła uraz mechaniczny jako przyczynę zgonu. Wstępne wyniki wskazują, że przyczyną śmierci dziennikarza jest niewydolność wielonarządowa.

  NIE ŻYJE ROBERT LESZCZYŃSKI. ZNAJOMI WSPOMINAJĄ ZMARŁEGO DZIENNIKARZA [VIDEO]


  Dokładne informacje zostaną podane po kilku tygodniach, gdy zostaną przeprowadzone badania toksykologiczne.

  Niewydolność wielonarządowa to stan, w którym u chorego jednocześnie niewydolne są przynajmniej dwa organy lub układy: centralny układ nerwowy, układ krążenia, niewydolność oddechowa, niewydolność wątroby lub nerek.


  - Zawsze, gdy nieznana jest przyczyna śmierci, a sytuacja dotyczy osoby w kwiecie wieku, takie postępowanie jest czymś naturalnym - tłumaczył w TVP Info Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


  Źródło: TVP/x-news


  Robert Leszczyński był m.in. jurorem, dziennikarzem i krytykiem muzycznym, redaktorem naczelnym miesięcznika "Laif", przez kilka lat był szefem działu kultury we "Wprost". Ostatnio zajmował się polityką w partii Janusza Palikota Twój Ruch. Osierocił dwie córki: 11-letnią Vesnę i trzy lata młodszą Paulinę.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama