LKS II Rosanów - TMRF Widzew Łódź 1:1 [ZDJĘCIA+FILM]

Aktualizacja:

1/71
    przejdź do galerii

©Jarosław Kosmatka

Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego Widzew, czyli drużyna założona przez kibiców łódzkiego Widzewa, zainaugurowała w niedzielę rundę wiosenną. Liderzy łódzkiej klasy B zremisowali z rezerwami LKS Rosanów 1:1.
    Łodzianie nie najlepiej rozpoczęli niedzielny mecz i już po kwadransie gry przegrywali 0:1. Niesieni jednak dopingiem kilkuset kibiców, którzy wybrali się na mecz z Łodzi, zabrali się do odrabiania strat. Ich starania przyniosły skutek tuż po przerwie. W 52. minucie do remisu doprowadził Dariusz Lisowski. Mimo kolejnych dogodnych okazji, wynik meczu nie uległ już zmianie.

TMRF pozostał liderem grupy I klasy B, ale przewaga nad drugim w tabeli Sazanem Pęczniew stopniała już do dwóch punktów.

Kolejnym przeciwnikiem łodzian będzie MKS II 2000 Tuszyn. Mecz odbędzie się w niedzielę, 19 kwietnia, w Łodzi.

LKS II Rosanów – TMRF Widzew Łódź 1:1 (1:0)

TMRF: Marcin Kurak, Dobrosiński (90 Żegota), Gradecki, Bielecki, Pecyna (81 Balcerek), Paciorkowski, Brot (60 Miśkiewicz), Stolarek, Mateusz Kurak, Lisowski (75 Piekielny), Ślaski