TMRF Widzew wygrał z MKS II Tuszyn 6:0 [ZDJĘCIA]

Paulina Szczerkowska
Kibicowska drużyna TMRF Widzew wygrała na boisku „Łodzianki” z MKS II Tuszyn aż 6:0. Łódzki zespół nadal pozostaje liderem Grupy 1 łódzkiej B Klasy.

TMRF Widzew, czyli drużyna założona przez kibiców, przegrała w rundzie jesiennej tylko raz. Łodzianie polegli podczas wyjazdowej potyczki z MKS II 2000 Tuszyn. W niedzielę (19 kwietnia) nadeszła pora na rewanż, do którego zawodnicy TMRF podeszli bardzo poważnie.

Łodzianie od początku meczu przeważali na boisku, ale gole zaczęły padać dopiero w końcówce I połowy. W 35 minucie pierwsze trafienie zaliczył Ślaski i od tego momentu widzewiakom grało się o wiele łatwiej. Na drugie i trzecie trafienia kibice nie musieli długo czekać. Pięć minut później piłkę w siatce umieścił Lisowski, a po chwili swojego drugiego gola strzelił Ślaski. Na przerwę TMRF Widzew schodził z trzybramkową przewagą.

Druga połowa także należała do łodzian. W 64 minucie ponownie popisał się Ślaski. TMRF prowadził już 4:0, a dla zawodnika było to trzecie trafienie w meczu. Kolejną bramkę zdobył w 78 minucie spotkania Piekielny, a wynik spotkania chwilę później ustalił Kacprzak.

TMRF Widzew nadal pozostaje liderem Grupy 1 łódzkiej B Klasy. Ma 3 punkty przewagi nad drugą w tabeli Victorią Rąbień. W następnej kolejce widzewiacy na wyjeździe zmierzą się z trzecim w tabeli Sazanem Pęczniew.

Bramki: 1:0 Ślaski (35), 2:0 Lisowski (40), 3:0 Ślaski (44), 4:0 Ślaski (64), 5:0 Piekielny (78), 6:0 Kacprzak (83)

TMRF Widzew: Wojda-Dobrosiński (73. Balcerek), Bielecki, Gradecki, Pecyna, Durys, Miśkiewicz (62. Piekielny), Stolarek (50. Brot), Ślaski, Kurak, Lisowski (70. Kacprzak)

MKS II 2000 Tuszyn: Dutka-Wolski, Wyrwa, Bereziński, Szewczyk, Pruś, Fisiak, Gołdyń, Jakiel, Kowalski, Znojek, Dzikorski, Kimel, Okupski